بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

بزرگ‌ترین آژانس مسافرتی بریتانیا بیت کوین را پذیرفت

طبق یک بیانیه‌ی مطبوعاتی در تاریخ ۱۵ آوریل، Corporate Traveller بزرگ‌ترین آژانس مسافرتی در بریتانیا، از هم اکنون، بیت کوین (BTC) را برای پرداخت‌ می‌پذیرد.

این آژانس مسافرتی که ارائه‌دهنده‌ی خدمات مسافرت کاری به شرکت‌های کوچک و متوسط است، با همکاری بیت پی (BitPay)، شرکت پرداختی فعال در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال، از هم اکنون بیت کوین را در پرداخت‌های خود می‌پذیرد. Andy Hegley، مدیر کل شرکت مسافرتی گفت:

ما تقاضاهای بسیار زیادی را در خصوص افزودن گزینه‌ی پرداخت با بیت کوین برای رزرو مسافرت کاری توسط مشاوران خود و از سوی مشتریان دریافت کرده ایم. ما درگاه پرداخت بیت پی را برای مدیریت پردازش معاملات خود انتخاب کردیم زیرا بیت پی، کار را آسان می‌سازد و کل فرایند دریافت بیت کوین و یا بیت کوین کش از مشتری را انجام می دهد و پول نقد را به حساب ما منتقل می کند

بر اساس اعلامیه مطبوعاتی منتشرشده، Corporate Traveller، نسبت به بی ثباتی قیمت بازارهای رمزنگاری بی‌تفاوت است زیرا بیت کوین‌ها مستقیماً به پوند انگلیس تبدیل خواهند شد. گفته می‌شود که بیت پی، برای تبدیل این سرمایه‌ها، ۱ درصد کمیسیون دریافت می‌کند و Corporate Traveler ادعا می‌کند که این میزان ارزانتر از پردازش کارت اعتباری است.

سایر شرکت‌ها و سازمان‌های صنایع گردشگری و مسافرتی، با توجه به تقاضاهایی که از سوی مشتریان دریافت کرده اند، پذیرش بیت کوین را شروع کرده‌اند. در ماه مارس ۲۰۱۸، انجمن ملی گردشگری آلمان اعلام کرد که برای ارائه‌ی خدمات خود، بیت کوین و دیگر  ارزهای دیجیتال را می‌پذیرد.

در ماه آگوست سال جاری، دولت ایالت کوئینزلند استرالیا به پلتفرم پرداخت ارزهای دیجیتال TravelbyBit کمک هزینه ای اهدا کرد که هدف از آن رونق بخشیدن به صنعت توریست در کوئینزلند مرکزی، با ارائه‌ی پیشنهادهای مسافرتی با قابلیت پرداخت با ارزهای دیجیتال است.

معرفی 6 پلتفرم پرداخت با رمز ارز

به تازگی بیت پی گزارش داد که سال گذشته، بیش از یک میلیارد دلار تراکنش ثبت کرده است. بر اساس گزارش مطبوعاتی منتشرشده در ماه ژانویه، این شرکت، رکورد جدیدی را در درامد حاصل از کارمزد تراکنش‌ها به ثبت رساند و خدمات خودش را به مشتریان بزرگی مانند شرکت Dish Networks، (HackerOne) و ایالت اوهایو آمریکا گسترش داد.

در روز ۳۰ ژانویه، بیت پی، با بنیاد ویکی مدیا (Wikimedia)، سازمان غیر انتفاعی اداره‌کننده‌ی ویکی پدیا، همکاری کرد و در نتیجه‌ی این همکاری، توانست تعداد ارزهای دیجیتال قابل قبول برای اهدا را گسترش دهد.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4641

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *