اخبار ارز دیجیتال

بزرگترین ایردراپ تاریخ

بزرگترین ایردراپ تاریخ ، کیف پول بلاک چین دات کام ارز استلار را اضافه کرد؛ بزرگترین ایردراپ تاریخ در راه است.

سایت ارائه دهنده کیف پول ارز دیجیتال بلاک چین دات کام (Blockchain.com) از پشتیبانی کامل استلار (XLM) به همراه یک ایردراپ ۱۲۵ میلیون دلاری برای کاربران خود خبر داد. این اطلاعیه روز گذشته ۱۵ آبان در وبلاگ رسمی این کیف پول منتشر شد.

ایردراپ (Airdrop) چیست؟

کیف پول بلاک چین دات کام از ایردراپ خود به عنوان بزرگترین ایردراپ تاریخ ارز دیجیتال و احتمالاً بزرگ‌ترین برنامه جایزه به مشتریان (در تمام زمینه‌ها) یاد کرده است. در این اطلاعیه همچنین ایردراپ‌ها به عنوان روش بسیار خوبی برای تمرکززدایی و پذیرش شبکه‌های جدید معرفی شده‌اند.

این شرکت تأکید کرد که ایردراپ‌های ارز دیجیتال موجب می‌شوند تا مردم بدون نیاز به خرید یا استخراج دارایی‌های دیجیتال جدید، قادر به آزمایش، معامله و انجام تراکنش با آن‌ها باشند.

شرکت بلاک چین دات کام دلیل پشتیبانی از استلار را شبکه قدرتمند آن دانست که برای مقیاس‌پذیری ساخته شده است و همچنین قابلیت ایجاد توکن‌های سفارشی برای کالاهای واقعی، مجازی و خدمات را داراست.

در هنگام نگارش این خبر، هر واحد ارز دیجیتال استلار (XLM) با حدود ۷ درصد افزایش قیمت روزانه، با قیمت ۰٫۲۶ دلار معامله می‌شود.

بزرگترین ایردراپ تاریخ

جزئیات اجرای ایردراپ هنوز مشخص نشده است اما توییتر رسمی سایت بلاک چین، لینکی » برای ثبت ایمیل در صف انتظار دریافت ایردراپ ارائه داده است.

بزرگترین ایردراپ تاریخ

در اواخر سپتامبر، کوین تلگراف گزارش داد که براساس داده‌های سایت لینکدین، بلاک چین دات کام در میان ده استارتاپ بریتانیایی پرتقاضا برای استخدام شدن قرار گرفته است. لینکدین به مزایای خوبی از جمله غذای رایگان، انعطاف کاری، سیاست تعطیلات و طرح پاداش برای کارمندان با بیت کوین اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *