بد افزار استخراج ارز دیجیتال در قالب نرم افزار ادعیه
اخبار ارز دیجیتال

بد افزار استخراج ارز دیجیتال در قالب نرم افزار ادعیه

انتشار یک بد افزار استخراج ارز دیجیتال در قالب نرم افزار ادعیه

بد افزار استخراج ارز دیجیتال : مرکز ماهر از انتشار بدافزار جدیدی با نام ادعیه ماه رمضان خبر داده است که نسبت به استخراج ارز دیجیتال مونرو (XMR) از موبایل کاربر اقدام می کند.

متاسفانه تعداد بدافزارهایی که اقدام به استخراج ارز دیجیتال از دستگاه کاربران می‌کنند در حال افزایش است. در بدافزار جدیدی که با نام ادعیه ماه رمضان منتشر شده است کاربر هیچ رفتار مشکوکی از برنامه نمی‌بیند و امکان حذف برنامه توسط کاربر بسیار اندک است.

تصویر یکی از کانال های پخش این نرم افزار و نمای اجرای نرم افزار :

بد افزار استخراج ارز دیجیتال

در واقع این بد افزاری است که با نصب آن توسط کاربر، بد افزار استخراج ارز دیجیتال در پس زمینه اقدام به استخراج ارز دیجیتال مونرو (XMR) می کند و کاربر اصلا متوجه باز بودن و کار کردن این بد افزار نمی شود.

به علت اینکه در گوشی های همراه کاربر به ندرت پی به کند شدن سیستم به علت اجرای چنین بد افزارهایی می برد همواره دستگاه های تلفن همراه هدف هایی آسان و قربانی های اصلی این چنین بد افزارهایی هستند.

با گسترش استفاده از تلفن های همراه متاسفانه تعداد چنین بدافزارهایی که اقدام به استخراج ارز دیجیتال از دستگاه کاربران می‌کنند نیز در حال افزایش است. در بدافزار جدیدی که با نام ادعیه ماه رمضان منتشر شده است کاربر هیچ رفتار مشکوکی از این نرم افزار نمی‌بیند و نیز کاربر شانسی برای حذف این بدافزار ندارد.

به گزارش مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه‌ای (ماهر)، کاربر هیچ رفتار مشکوکی از برنامه نمی‌بیند و امکان حذف برنامه توسط کاربر بسیار اندک است. اقدامات لازم جهت مسدود کردن دامنه‌های مربوطه در حال انجام است.

نحوه عملکرد و کد نویسی این بد افزار استخراج ارز دیجیتال در قالب نرم افزار ادعیه نمایش داده شده است :

لینک درخواست آدرس استخراج این بد افزار استخراج ارز دیجیتال مونرو (لینک)

بد افزار استخراج ارز دیجیتال

بد افزار استخراج ارز دیجیتال

توصیه می شود به منظور در امان ماندن از چنین حملاتی، نرم افزار های مورد نیاز خود را از منابع مورد اطمینان تهیه کنید.

بد افزار استخراج ارز دیجیتال در قالب نرم افزار ادعیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *