بایننس
اخبار ارز دیجیتال

بایننس برای مقابله با پولشویی با FATF همکاری می کند

صرافی بایننس در جهت اجرای دستور العمل های ضد پولشویی با (Coinfirm) که یکی از شرکت‌های فعال در عرصه RegTech (رگولاتوری در فناوری) است، به گروه ویژه اقدام مالی (FATF) ملحق شد. این همکاری جدید بایننس می‌تواند راهکارهای مقابله با پولشویی ارائه شده توسط کوین فرم را با سیستم خود ادغام کند.

پلتفرم صرافی Binance برای اطمینان از تجارت امن ارزهای دیجیتال و مطابق با قوانین ضد پولشویی گروه ویژه اقدام مالی(FATF)، با Coinfirm همکاری می‌کند.

این قرارداد به پلتفرم صرافی بایننس با رهبری چانگ پنگ ژائو اجازه می‌دهد تا از زیرساخت ضد پولشویی بلاک چینی Coinfirm استفاده کند و به کاربران خود که در 180 نقطه از جهان هستند تجربه امن‌ترین و سازگارترین ترید را ارائه دهد.

بر اساس گزارش‌ها، بایننس در نظر دارد تا از سیستم تحلیل نمره ریسک در زمان واقعی، هشدارها و سیستم‌های سرمایه گذاری برگرفته از فناوری بلاک چین  Coinfirm استفاده کند تا عملیات پولشویی را در پلتفرم خود غیرممکن سازد و به سرعت اقدامات لازم را در مقابل تراکنش‌های مشکوک برای حمایت هرچه بهتر از رمز ارزها انجام دهد.

قوانین جدید مبارزه با پولشویی در گروه ویژه اقدام مالی (FATF)، صرافی‌های رمز ارزی متمرکز و ارائه دهندگان کیف پول ها را ملزم می‌کند تا با رعایت معیارهای ضد پولشویی فعالیت بازیگران بد این حوزه را محدود کنند.

بایننس کاملاً معتقد است که راهکار تحلیلی مبتنی بر دفتر کل توزیع شده و ضد پولشویی Coinfirm قدم درستی در فرآیندهای تحلیل ریسک و مبارزه با پولشویی داخلی در این صرافی است.

Samuel Lim از مدیران ارشد بایننس گفت: این همکاری یک مانور آینده‌ نگر است چرا که می‌تواند به سرعت روند تکامل در فضای رمز ارزها را دنبال کند.

منبع:btcmanager

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5770

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *