بایننس اولین اکسچنج پول فیات
اخبار ارز دیجیتال

بایننس اولین اکسچنج پول فیات

بایننس اولین اکسچنج پول فیات را در اوگاندا راه اندازی می‌کند.

بایننس اولین اکسچنج پول فیات را با هدف کسب جایگاه بهتر خود در بازار، در کشور اوگاندا پیاده سازی می کند.

بایننس (لینک) یکی از بزرگترین اکسچنج های ارز دیجیتال قصد دارد برای اولین بار مبادله ارزهای دیجیتال را در برابر ارزهای فیات ،در افریقا ارائه می‌دهد. این اکسچنج در بیانیه ای اعلام کرد اولین اکسچنج با قابلیت تبدیل ارز دیجیتال به پول فیات خود را در اوگاندا تاسیس می‌کند. این اکسچنج از پول شیلینگ اوگاندا پشتیبانی می‌کند و پس از راه اندازی مبادلات (تریدینگ)، ثبت نام کاربران جدید را انجام می‌دهد.بایننس در اطلاعیه های بعدی، زمان دقیق راه اندازی مبادلات خود را اعلام خواهد کرد.

بایننس اعلام کرده است به ۲۰ هزار کاربر نخست به مقدار ۰٫۵ از ارز دیجیتال بایننس (BNB) پرداخت می‌کند. کوین (BNB) در واقع توکن قابل استفاده در اکسچنج های بایننس می باشد. به گفته این اکسچنج تعداد محدود ۱۰۰۰۰ BNB به ۲۰ هزار کاربر اول توزیع می‌شود و این کاربران پس از احراز هویت تحت قوانین KYC قادر خواهند بود که توکن های خود را از حساب برداشت کنند.

بایننس قبلا نیز اعلام کرد بود که برنامه هایی برای راه اندازی یک اکسچنج ارز دیجیتال غیرمتمرکز دارد تا به سرمایه گذاران اجازه دهد ارز دیجیتال را در یک سیستم همتا به همتا مبادله کنند.

بایننس اولین اکسچنج پول فیات

مدیرعامل اکسچنج بایننس در سخنان خود اظهار داشت که اوگاندا در اقتصاد خود به سرعت پیشرفت کرده است و این شرکت علاقه خاصی به بازار آفریقا دارد. و همچنین از آنجایی که تنها 11 درصد از جمعیت بزرگسال اوگاندا به حساب های بانکی در کشور دسترسی دارند،سرمایه گذاری بایننس در این کشور می تواند یک فرصت عالی برای مجموعه بایننس باشد.

وی در پایان سخنرانی خود و در جواب سوال کاهش قیمت های بیت کوین و ارزهای دیجیتال،اینگونه بیان کرد:

جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد زیرا این یک فرایند طبیعی در بازار است و بازار درهیچ زمانی کاملا افزایشی نبوده است.زیرا بازارها همیشه به شدت تحت تاثیر قرار عوامل مختلف می گیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *