بایننس
اخبار ارز دیجیتال

بایننس:رکود بازار بزودی پایان می‌یابد

مدیرعامل بایننس:رکود بازار بزودی پایان می‌یابد

او اعلام کرد که صنعت رمزارزها از بین نرفته و بزودی به حالت اولیه باز خواهد گشت

چانگ‌پنگ ژائو(Changpeng Zhao) مدیرعامل صرافی رمزارزی بایننس(Binance) معتقد است که رکود بازار رمزارزها به زودی پایان خواهد یافت. این پیش‌بینی‌‌های مدیرعامل بزرگ‌ترین صرافی رمزارزی جهان در آخرین پست توییتری وی به همراه داده‌هایی منتشر شده است که نشان می‌دهد توکن‌های صرافی بایننس(Binance Coin با نماد BNB) به عنوان یکی از ۵۰ رمزارز بزرگ بازار در سال ۲۰۱۸ عموما مثبت بوده است. وی در این پست توییتری اعلام کرد که به زودی بازار رمزارزی به حالت سابق باز خواهد گشت و این چرخه‌ی رکود به پایان می‌رسد، وی همچنین اظهار داشت که صنعت رمزارزی از بین نرفته است.

رکود بازار بزودی پایان می‌یابد

مدیر عامل بایننس اعلام کرد رکود بازار بزودی پایان می‌یابد

هفته‌ی گذشته نیز خبرگزاری‌های مختلف اعلام کردند که علیرغم فشار زیادی که در بازار رمزارزی وجود دارد، رمزارز BNB نسبتا خود عمل کرده‌ است و در سال جاری ۱۵ درصد افزایش ارزش داشته‌ است. این رمزارز در ماه ژانویه به بالاترین قیمت خود یعنی ۲۴/۹۱ دلار رسید و حال به نظر می‌رسد که با حدود ۶۰ درصد کاهش ارزش به ۹/۶۴ دلار رسیده است. با اینکه به نظر می‌رسد که این روند یک سقوط کامل برای BNB محسوب می‌شود، اما در حال حاضر با مقایسه با دیگر رمزارزهای بزرگ بازار می‌توان گفت رمزارزهای بایننس توانسته‌اند دیگر رقبای خود را پشت سر بگذارند.

مدیر عامل بایننس:سوزاندن توکن های BNB ادامه دارد

این افزایش ارزش با وجود رکود بازار رمزارزی به این دلیل است که صرافی بایننس ۲۰ درصد از درآمد خالص خود را صرف بازخرید رمزارزهای BNB کرده و در پایان هر سه‌ماهه‌ی مالی اقدام به سوزاندن آن‌ها می‌کند. این روند تا زمانی که تنها ۵۰ درصد از این رمزارز باقی بماند(۱۰۰ میلیون BNB) و مابقی از چرخه‌ی بازار حذف شوند، ادامه خواهد یافت.

براساس گزارشات اخیر، به نظر می‌رسد که این موفقیت‌های نسبی توکن‌های BNB باعث شده است که کارمندان این صرافی قبول کنند حدود ۹۰ درصد از حقوق خود را به صورت رمزارز دریافت کنند.

در حال حاضر رمزارز BNB جایگاه ۱۵ام را در شاخص AltDex 100 (یا ALT100 یک شاخص معیار برای رمزارزها و توکن‌های بزرگ از لحاظ میزان سرمایه‌ی درحال گردش) و مقام اول در شاخص توکن صرافی‌های AltDex(ALTEXC) از آن خود کرده و ۳۵ درصد از شاخص پایه را به خود اختصاص داده است.

(بایننس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *