بیت کوین به دست بیار
اخبار ارز دیجیتال

بازی کن و بیت کوین به دست بیار

شلیک کنید و بیت کوین به دست بیار ،استارتاپ ساتوشی گیمز (Satoshis Games) اعلام کرد که یک بازی ویدئویی شبیه بازی Fortnite اما با تراکنش‌های خرد شبکه لایتنینگ ساخته است و نام لایت نایت «Lightnite» را برای آن انتخاب کرده اند.

بر اساس این بیانیه تمام تعاملات میان گیمرها با پاداش مالی یا جریمه برای کاربر مواجه است.

با شلیک کردن بیت کوین به دست بیار

ساتوشی گیمز در شرح بازی گفته که به عبارت ساده‌تر، بازیکنان با شلیک به دیگران بیت کوین به دست می‌آورند و اگر کسی به آن‌ها شلیک کند، بیت کوین از دست می‌دهند.

علاه بر این برخی آیتم‌های بازی دارای ارزش بیت کوین هستند و می‌توان آن‌ها را از گیمرهای مرده جمع‌آوری کرد. همچنین فروشگاه بازی به گیمرها اجازه می‌دهد تا این آیتم‌ها را با پول رایج یا تراکنش‌های خرد بیت کوین خریداری کنند.

زمانی که یک گیمر به دیگری شلیک می‌کند یا آسیب می‌بیند و یا آیتمی با ارزش بیت کوین انتخاب می‌کند، موجودی او سریع به روز می‌شود. این شرکت همچنین اشاره کرده گیمرها می‌توانند از بازی خارج شوند و فوراً موجودی خود را به وسیله شبکه لایتنینگ هر زمان که می‌خواهند دریافت کنند.

یک پیشنهاد برای افزایش پذیرش بیت کوین

این بازی برای به دست آوردن مخاطبان بیشتر، دو حالت بدون بیت کوین و همراه با بیت کوین در نظر گرفته است. این شرکت توضیح می‌دهد که این اقدام در راستای جلب توجه کاربران جدید برای تجربه بیت کوین انجام شده است.

کاربرانی که بیت کوین ندارند می‌توانند در حالت بدون بیت کوین بازی کنند و در نهایت این فناوری نوآورانه را تجربه کنند. این روشی است که این استارتاپ قصد دارد از طریق آن باعث آشنایی جامعه با رمزارزها و در نهایت پذیرش بیت کوین به صورت انبوه شود.

گفتنی است استفاده از فناوری بلاک چین و رمز ارزها در طراحی بازی‌های ویدیویی رواج بیشتری گرفته و هر روز استودیوهای بیشتری نسبت به آن ابراز علاقه می‌کنند.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5816

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *