بازار صعودی ارزهای دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال

بازار صعودی ارزهای دیجیتال

جان مک آفی بسیار خوشبین به آینده بازار ارزهای دیجیتال است و عقیده دارد بازار صعودی ارزهای دیجیتال در راه است.

جان مک آفی بنیانگذار شرکت معروف در زمینه امنیت شبکه و رایانه (McAfee) » پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین هزار دلار افزایش خواهد یافت و به بازار صعودی ارزهای دیجیتال نزدیک می‌شویم.

شروع بازار صعودی ارزهای دیجیتال

مسئله ای که میلیونر مشهور جان مک آفی را از دیگران متمایز می‌کند این است که او هیچگاه از برنامه کاری خود نسبت به ارزهای دیجیتال دست نمی‌کشد حتی با وجود همه تهدید هایی که می شود. با بیش از 800 میلیون فالوور در توییتر، این کارشناس حوزه کریپتوکارنسی که یکی از تاثیرگذاران این بازار می باشد و این بار او معتقد است که قیمت اخیر بیت کوین هزار دلار افزایش می‌یابد و این امر آغاز سیر صعودی افزایش قیمت ها خواهد بود.

جان مک آفی در توییتر خود گفت:

بیت کوین در یک هفته 1000 دلار افزایش می‌یابد. آیا بازار صعودی پیش رو است؟ من هیچ سرنخی و نظری درباره آن ندارم. این نکته را بدانید که بازار صعودی به زودی فرا خواهد رسید.

هنگامی که صحبت از بیت کوین به میان می‌آید، نمی‌توان انکار کرد که جان مک آفی تمایلاتی به بازار صعودی دارد. وی سال گذشته پیش بینی کرد که در ماه دسامبر قیمت بیت کوین 5 هزار دلار افزایش می‌یابد و در سال 2020  قیمت آن به بیش از 500 هزار دلار می‌رسد.

بازار صعودی ارزهای دیجیتال

بازار صعودی ارزهای دیجیتال به زودی شروع خواهد شد

اخیرا او از سرمایه گذاران خواسته بود تا دارایی های دیجیتال خود را حفظ کنند. در ماه نوامبر درست پیش از افزایش شدید قیمت ها با گفتن اینکه تا پایان سال 2020 قیمت ها به 1 میلیون دلار می رسد، همه را سردرگم کرد. او معتقد است که ارزهای فیات بی ارزش خواهند شد و ارزهای دیجیتال همه گیر و قوی تر می‌شوند.

در بین همه پیش گویی ها و کارشناسان بزرگ دنیای کریپتو کارنسی ها، همیشه میتوان گفت که مک آفی دارای اعتبار بسیار زیادی بوده است.حمایت او در مینه ICO ها نیز یکی از اقدامات تاثیر گذار این شخص بر ارزهای دیجیتال بوده است.

(بازار صعودی ارزهای دیجیتال)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *