ارز دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال مقالات منتخب سر دبیر

بازار ارز دیجیتال در انتظار یک پایان خوش برای 2019

بازار ارز دیجیتال در انتظار یک پایان خوش برای 2019 ،این روزها بازار ارز های دیجیتال سقوطی بی سابقه از تاریخ ابداع و رونق یافتن خود تجربه می کند. اما فعالان خوشبین بازار معتقدند روز های خوب خواهد رسید. در این متن، نقل قولی از فرد ویلسون، تحلیلگر بازار ارز های دیجیتال در خصوص آینده این بازار بیان شده است.

احتمال پایان سقوط ارزش ارز های دیجیتال در سال 2019

از سال 2017 که به دست انداز افتادن بیت کوین بر سر زبان ها افتاد، سرمایه گذاران خوشبین همیشه منتظر زمانی برای پایان سقوط ارزش ارز دیجیتال بودند. اما تحلیلگران بدبین بازار معتقد بودند که این سقوط در دراز مدت ادامه خواهد یافت و از سال های قبل نیز چنین روندی پیش بینی شده است.

فرد ویلسون، بنیانگذار شرکت Union Square Ventures و تحلیلگر بازار ارز دیجیتال به فعالان بازار ارز دیجیتال امیدواری داده که پایان روز های کابوس وار این بازار در حال نزدیک شدن است. او نظراتش را در یک وبلاگ مربوط به خودش که کلیه اخبار و تحولات بازار را پوشش می دهد، بیان کرده است.

او در یک بخش از وبلاگش تحت عنوان “چه چیزی در سال 2019 اتفاق می افتد؟” برای ارزهای دیجیتال عبارت «رمز های بزرگ، شناور و پایدار» را به کار برده و در مورد وضعیت آینده اظهار کرده است که ارز دیجیتال “در میانه راه برای رسیدن به پایان سقوط” است.

ویلسون در همین خصوص گفته است که روند پایان سقوط ارزش ممکن است در طول سال 2019 نیز ادامه یاید. این جدول زمانی مبهم در قسمتی از تحلیل موسسه Flib Flib نیز به چشم می خورد؛ جایی که نقطه پایان سقوط ارزش ارزهای دیجیتال شبیه بیت کوین را بین سه ماهه آخر سال 2018 تا سه ماهه اول سال 2020 می داند ولی زمان دقیقی برای آن ارائه نمی دهد.

پیش بینی بیت کوین 333 هزار دلاری Flib Flib


ویلسون نگفته است که در چه زمانی به طور دقیق پایان سقوط ارزش ارزهای دیجیتال فرا می رسد ولی گفته انتظار دارد که شاهد یک صعود مناسب در بازار باشد. البته او هشدار داده در صورت هجوم دارندگان ارز برای فروش ممکن است بازار مجدداً سقوط خود را ادامه دهد. او همچنین گفته است که ممکن است عواملی باعث شدت یافتن این روند کاهشی بشود.

منبع:newsbtc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *