ایردراپ ترون Tron برای دارندگان اتریوم
ایردراپ ها Airdrop

ایردراپ ترون Tron برای دارندگان اتریوم

ایردراپ ترون Tron برای دارندگان اتریوم

ایردراپ ترون Tron برای دارندگان اتریوم : شبکه ترون قصد دارد 30 میلیون توکن خود را (TRX) به دارندگان اتریوم به صورت ایردراپ واگذار کند.

در واقع این کار مدیران شبکه ترون (لینک)برای نشان دادن حسن نیست و قدردانی از مدیران و جامعه اتریوم می باشد.

در ششم آوریل بین بنیانگذار اتریوم (ویتالیک بوترین) و مدیرعامل ترون (جاستین سان) تنش و اختلافاتی ایجاد شد که در آن ویتالیک انتقاداتی نسبت به ارزش TRX و چگونگی حجم معاملات آن داشت.

ایردراپ Tron برای دارندگان اتریوم

جاستین سان مدیرعامل Tron درباره ایردراپ ترون Tron برای دارندگان اتریوم در توییتر خود گفت :

شبکه ترون، بدون اتریوم وجود نداشت. ما به دنبال حل مشکل هستیم. منتظر ایردراپ توکن TRX باشید. با شبکه ما همراه باشید و از یک پلت‌فرم TPS و دموکراسی ترون لذت ببرید.

طبق توییت جاستین سان درباره ایردراپ ترون Tron برای دارندگان اتریوم ، این ایردراپ در این هفته رخ می‌دهد و بیش از ۶۰۰،۰۰۰ حساب‌ بررسی خواهد شد که به تمام حساب‌های اتریومی که در آن بیش از ۰.۱ اتر موجود است، به صورت تصادفی بین ۱۰ الی ۱۰۰ توکن TRX داده خواهد شد. که مجموعا ۳۰ میلیون TRX به ارزش ۱.۷ میلیون دلار بین دارندگان اتریوم توزیع خواهد شد.

اتریوم تا به حال نقش بسیار مهمی در توسعه شبکه ترون ایفا کرده و تا زمان مهاجرت برنامه‌ریزی‌شده و اعلام شده ترون از بستر اتریوم در ماه ژوئن ، این نقش همچنان تاثیر خواهد داشت. شبکه اصلی ترون در سی و یکم ماه می راه‌ اندازی خواهد شد.(توصیه می شود قبل از تاریخ لانچ شبکه اصلی ترون ، دارندگان این ارز ترون های خود را از کیف پول myetherwallet خارج کنند تا سکه های آنها از بین نرود)

ایردراپ Tron برای دارندگان اتریوم

جاستین سان مدیرعامل ترون قبلا در زمان اجرای تست شبکه اختصاصی ترون نیز گفته بود :

ما به زودی از شبکه ERC20 خارج خواهیم شد و در آینده ما با Ethereum به عنوان یک پلت فرم DApp رقابت خواهیم کرد.

ما اعتماد داریم که یک اکوسیستم بزرگ را ایجاد خواهیم کرد. یک اکوسیستم بسیار بزرگتر نسبت به Ethereum . من  در آینده به شما توضیح خواهم داد که چرا ما می توانیم  از Ethereum پیشی بگیرم.

یک پاسخ به “ایردراپ ترون Tron برای دارندگان اتریوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *