اخبار ارز دیجیتال

اکسچنج بنکور Bancor هک شد

اکسچنج بنکور Bancor هک شد و حدود 13 میلیون دلار از ارزهای دیجیتال به سرقت رفت.

صرافی غیرمتمرکز بنکور Bancor به دلیل رخنه امنیتی از دسترس خارج شد. طی این حمله، تعداد زیادی واحد ارز دیجیتال به ارزش میلیون‌ها دلار به سرقت رفت.

اکسچنج بنکور Bancor هک شد و به دنبال آن از دسترس خارج شده است

بر اساس پست توییتری صفحه رسمی بنکور، پس از نفوذ هکر ها به این اکسچنج و به سرقت بردن میلیون ها دلار، این پلتفرم توسط مدیرانش به حالت آفلاین درآمده است. طبق این توییت، کیف پول هیچ یک از کاربران در خطر نبوده است.

اکسچنج بنکور Bancor هک شد*برای تکمیل تحقیقات، پلتفرم را به حالت تعلیق درآوردیم و به زودی گزارشی منتشر خواهد شد. سعی می‌کنیم تا در اسرع وقت دوباره پلتفرم را به حالت آنلاین درآوریم*

بنکور Bancor در پاسخ به سوالاهای کاربران گفته است که در حال بررسی علت این نقص فنی هستیم و در تلاش برای جبران خسارت .Bancor اطمینان داد که هیچ کدام از کیف پول های کاربران درچار مشکل نشده است و آینده جزئیات بیشتری را اعلام خواهد کرد.

اکسچنج بنکور Bancor هک شد: شرح میزان خسارت ها

رئیس بخش ارتباطات بنکور در گفتگویی که با سایت کوین دسک داشت گفته است  : طی این رخنه امنیتی حدود 2.5 میلیون واحد بنکور (BNT) به ارزش 10 میلیون دلار، حدود 25.000 واحد اتریوم به ارزش 12.5 میلیون دلار و حدود 230 میلیون توکن NPXS به ارزش یک میلیون دلار هدف هرکرها قرار گرفت و به سرقت رفت که تیم بنکور تنها توانست از سرقت توکن‌های BNT جلوگیری کند و بقیه از دست رفته‌اند. بنابراین در این هک مبلغی در حدود 13.5 میلیون دلار به سرقت رفته است.

اکسچنج بنکور Bancor هک شد

رئیس بخش ارتباطات بنکور در ادامه بیان کرد : ما توانستیم توکن‌های BNT را فریز و از سرقت آن‌ها جلوگیری کنیم. در پروتکل بنکور امکان فریز کردن توکن‌های انحصاری شبکه وجود دارد اما برای اتریوم ها و توکن‌های NPXS، کاری از ما ساخته نبود.

کیف پولی که اتریوم های به سرقت رفته در آن نگه داری شده اند را می توانید از اینجا ببینید.

مدیران این اکسچنج می گویند: در حال حاضر با 12 اکسچنج دیگر در حال همکاری هستیم تا بتوانیم پول‌های به سرقت رفته را ردیابی و شرایط را برای نقد کردن این ارزهای دیجیتال به سرقت رفته دشوارتر کنیم. آن‌ها اظهار داشتند که ما مشکل را شناسایی و حل کرده‌ایم. همچنین انتظار داریم تا 24 ساعت آینده شبکه بنکور دوباره آنلاین شود، گزارش پیشرفت‌های خود را در کانال تلگرام و توئیتر این صرافی اعلام خواهیم کرد.

مدیر عامل شرکت Changelly اعلام کرده است که بخشی از ارزهای سرفت شده، توسط این شرکت تبدیل به ارزهای دیگری شده است.

اکسچنج بنکور Bancor هک شد و به دنبال آن ارزش این توکن ۱۴ درصد کاهش داشت

بعد از خبر هک شدن این اکسچنج ،توکن بنکور حدود 14% کاهش ارزش داشته است به گونه ای که از ابتدای امروز تا اکنون از رقم 3.15 به حدود 2.50 دلار رسیده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *