اکسچنج ارزهای دیجیتال پیام رسان لاین
اخبار ارز دیجیتال

اکسچنج ارزهای دیجیتال پیام رسان لاین

اکسچنج ارزهای دیجیتال پیام رسان لاین : مدیران پیام رسان معروف لاین (») اعلام کردند که قصد توسعه این شرکت را با هدف ورود به دنیای ارزهای دیجیتال دارند.

BITTBOX اکسچنج ارزهای دیجیتال پیام رسان لاین

مدیران این پیام رسان برای این هدف خود یک صرافی ارزهای دیجیتال را در دست توسعه دارند به نام BITTBOX که به گفته مدیران این شبکه از ابتدای ماهی جولای در اختیار کاربران خواهد بود.

هرچند که لاین یک نرم افزار پیام رسان ژاپنی است اما این اکسچنج در ابتدای کار در دو کشور ژاپن و آمریکا در دسترس نخواهد بود و علت آن نیز وضع قوانین موجود برای اکسچنج های ارزهای دیجیتال در این دو کشور می باشد.

اکسچنج ارزهای دیجیتال پیام رسان لاین

BITTBOX را نمی توان اولین سرویس مالی لاین دانست،زیرا قبل از آن این شرکت سرویس لاین پی را به کاربران خود ارائه داده بود و در حال حاضر نیز بیش از 40 میلیون نفر از این سرویس استفاده می کنند.لاین در نظر دارد تا با متصل کردن این دو سرویس بتواند یک سرویس کاربرپسند را به کاربران خود ارائه کند.

ارزهای قابل معامله در اکسچنج ارزهای دیجیتال پیام رسان لاین

لاین اعلام کرده است که در ابتدای کار حداقل ۳۰ ارز رمزنگاری شده در این اکسچنج قابل معامله می باشند. هرچند نام تمام این ارزهای پشتیبانی شده هنوز به طور کامل اعلام نشده اند اما این شرکت از ارزهایی مانند بیت کوین،اتریوم،بیت کوین کش و لایت کوین نام برده است. همچنین این سرویس خدمات خود را در ۱۵ زبان مختلف به کاربران لاین ارائه خواهد داد.

هدف از ساخت اکسچنج ارزهای دیجیتال پیام رسان لاین

مدیران این شبکه می گویند ما در تلاش هستیم تا سرویس‌های مالی خلاقانه‌ای را برای BITTBOX ایجاد کنیم و هدف از توسعه‌ی چنین سرویس‌هایی، تسهیل فضا برای ارتباط کاربران با ارزهای دیجیتال برای خرید فروش و یا چنج کردن آنها است. بیت‌باکس فقط امکان تبادل ارزهای رمزنگاری شده را برای کاربران فراهم می‌کند و نمی‌توان در این سرویس با استفاده از پول‌های رایج به خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده پرداخت.

پیش از این نیز، لاین اعلام کرده بود که در حال برنامه‌ریزی برای ساخت یک بلاکچین سفارشی است با هدف افزایش توسعه برنامه‌های غیر متمرکز برای پلت فرم خود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *