گوشی‌های مبتنی بر بلاک چین
اخبار ارز دیجیتال

اچ‌تی‌سی به دنبال عرضه نسل دوم گوشی‌های مبتنی بر بلاک چین

شرکت تایوانی اچ‌تی‌سی به دنبال عرضه نسل دوم گوشی‌های مبتنی بر بلاک چین در سال 2019 است.

به گزارش خبرگزاری تایوانیTAIPEI، قرار است که دفتر مرکزی تولید قطعات الکترونیک اچ‌تی‌سی (HTC) در تایوان، نسل دوم گوشی‌های مبتنی بر بلاک چین خود را در نیمه دوم سال جاری به بازار عرضه کند تا حضور خود را در بازار جهانی گوشی‌های تحت بلاک چین افزایش دهد.

مطالب قبل در مورد گوشی تحت بلاک چین HTC:

HTC Exodus اولین تلفن همراه بر پایه بلاک چین است.

گوشی مبتنی بر بلاک چین اچ‌تی‌سی

این خبر توسط Phil Chen، مدیر ارشد بخش غیرمتمرکز شرکت HTC در سخنرانی اش در رابطه با تمرکززدایی، اعلام شد. این سخنرانی در روز جمعه، ۲۶ آوریل در یک گردهمایی با موضوع روند سرمایه‌گذاری برگزار شد.

Phil Chan در ادامه گفت: توسعه فناوری بلاک چین هنوز در مرحله اولیه خود است، اما او آینده‌ای را می‌بیند که در آن پیشرفت‌های این فناوری، پتانسیل‌های تجاری بزرگی را بالفعل خواهند کرد. او در ادامه گفت: این می‌تواند مشابه ارزش تجاری نفت از دهه۱۹۰۰ به بعد باشد.

Chan افزود: مزیت بلاک چین در دسترسی به اطلاعات در حین اطمینان از حریم خصوصی کاربران است.

شرکت HTC اولین گوشی‌های مبتنی بر بلاک چین خود را با نام اکسودوس (HTC Exodus) در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه کرد و فروش آن نیز با انتظارات شرکت همراه بود. Phil Chan گفت، علاوه بر عرضه جدیدترین نسخه تلفن همراه مبتنی بر بلاک چین، HTC به دنبال راه‌اندازی محصولات مدیریت دارایی دیجیتال از جمله برنامه‌های کاربردی مرتبط با ارزهای دیجیتال هستند.

این غول تولید محصولات الکترونیکی اخیرا اعلام کرد که قصد دارد 50 میلیون دلار بر روی صندوق بلاک چین اثبات سرمایه Proof of Capital سرمایه‌گذاری کند. این اقدام شامل توسعه تلفن های همراه مبتنی بر بلاک چین این شرکت است.

منبع:taiwannews

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4753

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *