صرافی اوکی اکسچنج
اخبار ارز دیجیتال خرید و فروش صرافی ها :(exchange) مقالات

اوکی اکسچنج صرافی ایرانی ارزهای دیجیتال

در صرافی ایرانی اوکی اکسچنج ok-ex با سرعت نور ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین را خرید و فروش کنید.

صرافی ایرانی ارزهای دیجیتال اوکی اکسچنج (Ok-ex) را می توان یکی از صرافی های پیشرو در ارائه خدمات در حوضه ارزهای دیجیتال در ایران دانست.

صرافی اوکی اکسچنج (ok-ex) در حال حاضر قابلیت خرید بیش از هفتاد نوع ارز دیجیتال برای مشتریان ایرانی خود را فراهم آورده است.

در این صرافی هممانند دیگر صرافی های ایرانی شما نیاز به ساخت اکانت و تایید حساب کاربری دارید.برای تایید حساب کاربری نیازمند خط تلفن ثابت هست که از طرف صرافی با شما تماس گرفته شود و هوییت مشتری تایید شود.

یکی از میزیت های صرافی ok-ex قسمت فروش ارز هست که شما بعد از تایید حساب کاربری و تایید شماره حساب شخصی در سایت، به راحتی می توانید ارزهای دیجیتال خود را بفروش برسانید.

میانگین زمان ارسال سفارشات خرید از این صرافی حدود 1 ساعت است که بنا به تجربه شخصی نسبت به دیگر صرافی های ایرانی زمانی بهتری است.

صرافی اوکی اکسچنج

میانگین زمان ارسال سفارشات فروش نیز کمتر از 24 ساعت است که بنا به محدودیت های ایجاد شده از طرف بانک های ایرانی برای تایین سقف مجاز انتقال های پولی، میتوان گفت 24 ساعت زمان بدی نیست.

یکی از نکات مثبت صرافی ایرانی ok-ex پشتیبانی قوی این صرافی است که در کمترین زمان به مشکلات پیش آمده و سوالات مشتریان پاسخ می دهند.

لینک ورود به این صرافی

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4850

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *