اولین کبف پول Lightning اندروید
کیف پول

اولین کبف پول Lightning اندروید

ساخت اولین کبف پول Lightning اندروید با تراکنش های آنی همرا با کارمزد های بسیار کم

اولین کبف پول Lightning اندروید برای بیت کوین با هدف تراکنش های آنی همراه با کارمزد های بسیار کم به بازار عرضه شد.

پیش از این کیف پول های آزمایشی Lightning Network بر روی شبکه (testnet) عرضه شده بود،و اکنون برای اولین بار این کیف پول برای ارسال و دریافت تراکنش های واقعی بر روی شبکه اصلی بیت کوین (mainnet) و برای سیستم عامل اندروید (Android) ارائه شده است.

ایده ی نهفته در Lightning Network این است که نیازی نیست تمام تراکنش ها در بلاک چین ، ثبت شوند.

در شبکه لایتنینگ(لینک)، با ایجاد کانال های پرداخت می توان بدون کند شدن شبکه (کندی به علت ایجاد بلوک های جدید)، تعداد تراکنش ها را افزایش داد. این تراکنش ها اصطلاحاً Off-Chain نامیده می شوند؛ زیرا خارج از زنجیره اصلی بلاک چین انجام می شوند. کانال های پرداخت به مشارکت کنندگان اجازه می دهند تا پول را به یکدیگر انتقال دهند
در واقع می توانیم از ثبت تراکنش ها بر روی بلاکچین صرف نظر کرده و آن ها را خارج از زنجیره انجام دهیم و با این کار تراکنش ها را با سرعت خیلی ببیشتر از قبل انجام خواهیم داد.

بدون لایتنینگ نتورک هر تراکنشی که در شبکه انجام می شود باید ثبت و تایید شوند که این کار توسط ماینرها انجام می شود و ماینرها، یعنی کامپیوترهایی که در حال کار در شبکه ی بلاکچین هستند، باید تصمیم بگیرند که کدام یک از تراکنش های موجود، باید در بلوک فعلی قرار گیرند،در این حالت ماینرها ترجیح می دهند تراکنش های با کارمزد بالاتر را زودتر تایید کنند.

اولین کبف پول Lightning اندروید

شما در حال حاضر می توانید اولین کبف پول Lightning اندروید را از Google Play Store که اکنون در دسترس همگان قرار گرفته است ، دانلود ، نصب و استفاده کنید.

کار با این کیف پول بسیار راحت و آسان بوده و کاربرپسند می باشد.

اولین کبف پول Lightning اندروید را می توان از لینک زیر دانلود کنید.

اولین کبف پول Lightning اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *