الکترونیوم electroneum چیست ؟
معرفی ارزهای دیجیتال

الکترونیوم چیست

الکترونیوم چیست:

الکترونیوم چیست ؟(Electroneum)، یکی از جدیدترین ارزهای رمزنگاری شده است که در تاریخ ۱۴ سپتامبر(۲۳ شهريور) از طریق یک استارتاپ عرضه ی اولیه سکه (ICO) به تعداد 21 میلیارد سکه عرضه شد. و برای استفاده روی دستگاه‌های تلفن همراه، تبلت و پردازنده‌های کامپیوتر خانگی کاربرد دارد.
طبق ادعای سازنده ، این ارز برای استفاده در بازارهای بازی های تلفن همراه و شرط بندی آنلاین توسعه داده شده و با هدف تسخیر بازار موبایل طراحی شده است به صورتی که با مدیریت کیف های پول و استخراج ارز توسط موبایل کاربر پسندترین ارز رمزنگاری شده در جهان خواهد شد.

استخراج الکترونیوم

 

الکترونیوم اولین ارز رمزنگاری شده ی بریتانیایی است و تغییرات زیادی در سرعت روند بازار به وجود آورده است. این ارز بر پایه ی بلاکچین منحصر به فرد خودش ساخته شده است.و برای این امر طراحی شده است که بتواند کاربران موبایل را به سمت خود بکشاند. شما حتی می توانید ارز رمزنگاری شده الکترونیوم را از طریق یک نرم افزار رایگان ماین کنید

electroneum

 

ریچارد الس (Richard Ells)، مؤسس الکترونیوم در یکی از گفت و گوی های خود بیان می کند که:

  • “من نمی دانم که آیا شما تا به حال خرید بیت کوین را تجربه کرده اید یا نه، اما انجام آن بسیار مشکل است! من متوجه شده ام که آن چه دنیا نیاز دارد یک ارز رمزنگاری شده است که دسترسی و استفاده از آن آسان و راحت باشد. ما الکترونیوم را برای یک کاربر عادی موبایل توسعه دادیم
  • در واقع بیت کوین توسط مخاطبین نسبتاً گسترده اش شناخته شده است، با این حال حجم عظیمی از مخاطبین از آن استفاده نکرده اند یا دارنده ی بیت کوین نیستند. مطالعه اخیر انجام شده توسط دانشگاه کمبریج اعلام کرده است که بیت کوین فقط دارای حدود ۳ میلیون کاربر و سهام دار است. هدف گیری ما ده ها میلیون یا حتی صدها میلیون کاربر است.

2 پاسخ به “الکترونیوم چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *