بایننس
اخبار ارز دیجیتال

افزایش ۶۶ درصدی سود صرافی بایننس در سه ماهه اول ۲۰۱۹

به گزارش نشریه Block در ۱۶ آوریل ، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در سه ماه اول سال ۲۰۱۹ ، حدود ۷۸ میلیون دلار سود کرده که نسبت به سه ماهه قبل 66 درصد بیشتر بوده است.

چنین ادعایی از آنجا شکل می گیرند که بایننس ،هفتمین دوره از سوزاندن فصلی بایننس کوین (BNB) را به اجرا گذاشته است. بر اساس این گزارش ۲۰ درصد سود خالص این صرافی در ۳ ماهه اول سال به خاطر سوزاندن ۸۳۰ هزار BNB بوده است.

بلاک یادآور می شود که حتی اگر Binance گزارشهای مالی خود را منتشر نکند، سوزاندن توکن‌ها تخمین سودهای این شرکت را بسیار آسان کرده است. این گذارش همچنین اشاره می کند که در سه ماهه‌ی چهارم سال گذشته، بایننس ۴۷ میلیون دلار سود خالص داشته است.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap بایننس کوین در حال حاضر هفتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر حجم مارکت در بازار است. طبق پستی که اخیرا روی وبلاگ Binance منتشر شد، این شرکت تا کنون حدود ۵.۸۲ درصد از توکن‌های BNB خود را سوزانده است.

افزایش سود بایننس در حالی است که اغلب شرکت‌های مرتیط با ارزهای دیجیتال به دلیل وضعیت بد بازار، ضررهای زیادی را متحمل شده‌اند. طبق گزارشی که هفته هفته گذشته در کوین تلگراف منتشر شد، مجموع ضرر صرافی کره ای Bithumb در سال ۲۰۱۸ به ۱۸۰ میلیون دلار رسید.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4653

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *