بایننس کوین
اخبار ارز دیجیتال

افزایش قیمت بایننس کوین در پی سوزاندن 60.5 میلیون دلار BNB

صرافی بایننس روز جمعه اعلام کرد با اجرای بزرگترین رویداد امحای سکه، ۶۰.۵ میلیون دلار از توکن‌های BNB را از چرخه معاملات، خارج کرده است. در پی این سوزاندن، بایننس کوین با افزایش قیمت مواجه شد.

طی این رویداد سوزاندن کوین، ۳,۴۷۷,۳۸۸ کوین BNB از بین رفت. این رویداد، دوازدهمین سوزاندن سه ماهه است که بخش از استراتژی صرافی بایننس برای کاهش موجودی کوین های در گردش به ۱۰۰ میلیون کوین است.

هدف بایننس از سوزاندن کوین ها در هر سه ماه، کاهش موجودی و افزایش قیمت بایننس کوین است. بایننس در وایت پیپر خود گفته است که از ۲۰ سود خود برای خرید بایننس کوین های موجود در بازار آزاد استفاده می‌کند و حداکثر تا ۵۰ درصد موجودی این کوین را می‌سوزاند.

سوزاندن اخیر باعث افزایش قیمت BNB شده است. در حال حاضر قیمت BNB با ۵.۴۰ درصد افزایش نسبت به ۲۴ ساعت گذشته به ۱۸.۱۶ دلار رسیده است.

آخرین دوره سوزاندن B‌NB در ماه سومین سالگرد تاسیس با‌یننس انجام شده است. چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس در بیانیه خود گفت:

نمی‌توانم احساس غرور خودم را پنهان کنم. این احساس غرور نه به خاطر دستاوردی است که کسب کرده ایم، بلکه به دلیل سخت کوشی تیم با‌یننس طی ۳ سال گذشته و غلبه بر چالش های موجود است.

وی دستاوردهای اخیر این شرکت را برشمرد و بیان کرد که Binance Futures به یکی از صرافی های برتر قراردادهای آتی ارز دیجیتال تبدیل شده و کانال های ارز سنتی به ارز دیجیتال آن پیشرفت کرده است.

دوره اخیر سوزاندن کوین های BNB نسبت به دوره ماه آوریل به ارزش ۵۲.۵ میلیون دلار B‌NB پیشی گرفته است.

کوین B‌NB با ۲.۶ میلیارد دلار ارزش بازار، از این لحاظ دهمین ارز دیجیتال برتر است.

منبع:decrypt

Short link : https://arzmonitor.com/?p=6674

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *