مشارکت ترون و تتر
اخبار ارز دیجیتال

اعلام مشارکت ترون و تتر

اعلام مشارکت ترون و تتر ،بنیاد ترون همکاری خود با استیبل کوین تتر برای صدور کوین جدید تتر بر بستر شبکه ترون را اعلام کرده است.

این همکاری شامل وارد کردن کوین USDT به شبکه ترون تا انتهای سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ می‌باشد. این توکن، یکی از اولین همکاری های ارز دیجیتال در شبکه ترون خواهد بود. با صدور استیبل کوین تتر مبتنی بر TRC-20، تتر که از لحاظ ارزش بازار هفتمین ارز دیجیتال جهان است، به طور کامل با پروتکل های موجود ترون شامل برنامه های غیرمتمرکز (DApps) سازگار خواهد شد.

مشارکت ترون و تتر در قالب ایجاد استسبل کوین تتر

با مشارکت ترون و تتر (USDT و TRX) و تتر، کاربران قادر خواهند بود بر بستر بلاک چین ترون با این کوین ها تراکنش انجام دهند و به ارزهای دیجیتال با قیمت ثابت دسترسی پیدا کنند. با توجه به ناپایداری شدید قیمت ارزهای دیجیتال در سال گذشته که به زمستان کریپتو معروف شده است، ظهور یک استیبل کوین با همکاری ترون از طرف تاجران و توسعه دهندگان که به دنبال آرامش خاطر در تراکنش ها هستند، مورد استقبال قرار می گیرد.

مشارکت ترون و تتر برای گسترش دامنه نفوذ شبکه بلاک چین ترون

ترون به دنبال گسترش دامنه نفوذ خود از طریق ادغام پروتکل های موجود به سرویس بلاک چین خود است و برای این کار ابتدا مشارکت با بیت تورنت و عرضه سکه بیت تورنت را اعلام کرد و در حال حاضر مشارکت با استیبل کوین تتر. توکن BTT با وجود صدور ۵۰ میلیارد توکن از طریق لانچر پد بایننس به ارزش ۷.۱ میلیون دلار و فروش آن ها کمتر از ۱۵ دقیقه، تبدیل به ارزی با ثروت ناگهانی شد.

مشارکت ترون و تتر نشان دهنده همکاری جالب و مفیدی برای تتر است زیرا طی ۲ سال گذشته بحث های زیادی در خصوص دارایی های دقیق تتر وجود داشته است به طوری که گروه های مختلفی در مورد سرمایه یک به یک تتر (یک دلار آمریکا برابر است با یک تتر) بحث و اختلاف نظر داشته اند، همکاری با ترون، مسیری برای تتر است تا در دنیای ارز دیجیتال اعتبار کسب کند در حالی تأثیرگذاری خود در این صنعت را گسترش می دهد.

با در نظر گرفتن مجموعه ای از بیانیه ها توسط سازمان هایی نظیر فیسبوک و جی پی مورگان مبنی بر ایجاد استیبل کوین برای خدمات مختلف خود، تتر در تلاش برای حفظ تسلط خود بر عرصه استیبل کوین ها است.

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4405

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *