شبکه پرداخت ریپل
اخبار ارز دیجیتال

استقبال از شبکه پرداخت ریپل

بانکهای برتر آمریکایی به شبکه پرداخت ریپل می‌پیوندند.

مدیریت خزانه‌داری بانک PNC و چند بانک دیگر آمریکایی از فناوری شبکه پرداخت ریپل برای پردازش پرداخت‌های بین‌المللی استفاده خواهد کرد.
بخشی از بانک PNC، یکی از ده بانک برتر وام دهنده در ایالات متحده آمریکا با بیش از 400 میلیارد دلار دارایی، به‌طور رسمی به ریپل نت (RippleNet) که مشابه سوئیفت است پیوسته تا از راه‌حل رو به گسترش محبوب بلاک چینی آن شرکت برای پرداخت‌های بین‌المللی و تسویه حساب استفاده کند.

ریپل (Ripple) چیست و چگونه کار می کند؟

این شرکت اعلام کرد؛ مدیریت خزانه‌داری PNC از محصول ایجاد شده توسط ریپل نت برای پردازش پرداخت‌های بین‌المللی استفاده خواهد کرد که یکی دیگر از نشانه‌های قدرتمند در زمینه استفاده از بلاک چین در منابع مالی است.

ریپل در حال توسعه چندین راه‌حل مبتنی بر بلاک چین است که تراکنش‌های پولی بین‌المللی را بین بانک‌ها با روشی سریع‌تر و ارزان‌تر نسبت به سیستم‌های کنونی میسر می‌کند.

همان‌طور که ریپل اعلام کرده بانک PNC به بیش از 8 میلیون مشتری خدمات ارائه می‌دهد و در 19 ایالت شعبه دارد که به سومین رمز ارز جهان بر اساس ارزش بازار کمک می‌کند تا جایگاه خود را در بخش بانکداری آمریکا ارتقا دهد. گرچه، این توافق با بانک PNC به این معناست که همه چیز موثرتر از گذشته انجام خواهد شد.

ریپل به تازگی و پس از اینکه اعلام کرد، 30 میلیون دلار در شرکت مانی گرام سرمایه‌گذاری می‌کند، در خبرها بیشتر مطرح شد. این اقدام قابل توجهی است، چراکه شامل همکاری برای استفاده از XRP، ارز دیجیتال ریپل، به عنوان بخشی از فرآیند پرداخت فرامرزی‌مانی گرام است.

مانی گرام در میان انتقال‌دهنده‌های بزرگ پول قرار دارد که ریپل و همچنین XRP را برای انجام پرداخت‌ها آزمایش کرده است. شرکت خدمات مالی Western Union، نیز استفاده از پرداخت‌های بین‌المللی مبتنی بر بلاک چین ریپل را آزمایش کرده گرچه مدیران اجرایی این شرکت اعلام کردند آن‌ها هنوز یک راهکار سریع نیافته‌اند.

گفته می‌شود، ریپل پس از اینکه بیش از 200 عضو شامل بازیگران اصلی صنعت انتقال پول مانند مانی گرام، بانک PNC و دیگر بانک‌های جهانی را به عضویت خود درآورد، یک رقیب برای سوئیفت به شمار می‌آید.

منبع:financemagnates

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5607

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *