استرالیا پیشرو در ارزهای دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال

استرالیا پیشرو در ارزهای دیجیتال

استرالیا پیشرو در ارزهای دیجیتال به خصوص استفاده از بیت کوین.

استرالیا پیشرو در ارزهای دیجیتالشهر ساحلی Agnes water (لینک)استرالیا به منظور رونق صنعت توریسم در این منطقه در تلاش برای جذب مسافران فعال در حوزه رمز ارزها است، ایجاد زیرساخت های لازم و فراهم نمودن امکان پذیرش ارزهای دیجیتال در این شهر را می توان آغازی برای ایجاد اولین شهر رمز ارزها دانست.بر همین اساس این شهر عنوان اولین شهر دیجیتالی استرالیا را به خود اختصاص داده است.

استرالیا پیشرو در ارزهای دیجیتال

اکنون بیش از 30 کسب کار محلی از جمله بنگاه های املاک، متصدیان تورها ، رستورانها و حتی bar های محلی Agnes water ارزهای دیجیتال را می پذیرند.

استرالیا پیشرو در ارزهای دیجیتال

شهروندان این شهر، با نصب یک تابلوی بزرگ در ورودی شهر با عنوان امکان پذیرش کریپتوها در این شهر به مسافران خوشامد می گویند. بیتکوین، بیتکوین کش، لایت کوین، اتریوم و NEM مورد پذیرش می باشد.

استرالیا پیشرو در ارزهای دیجیتال

یک مزرعه خورشیدی ۲۰ مگاواتی در یکی از شهرهای استرالیا به منظور استخراج ارزهای رمزنگاری‌شده راه‌اندازی شده است.

استرالیا پیشرو در ارزهای دیجیتال

این مزرعه خورشیدی توسط شرکت Hadouken، که متعلق به یک شخص استرالیایی به نام Ben Tan است ، ساخته شد. این شخص در فعالیت قبلی خود نیز،شرکت بین‌المللی انرژی خورشیدی Nasdaq را راه‌اندازی کرده بود. پارک خورشیدی برای تامین انرژی فعالیت‌های ماینینگ و مرکز داده‌ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

Hadouken اعلام کرد که این شرکت قصد دارد یک سیستم ذخیره‌سازی باتری را نصب کند که در ۱۰ کانتینر حمل و نقل قرار داده شود و تاسیسات خورشیدی در عرض سه‌ تا شش ماه آینده در مساحت ۱۸ هکتار ساخته شود.

استرالیا پیشرو در ارزهای دیجیتال

Hadouken انتظار دارد که ساخت این تاسیسات را در عرض سه‌ تا شش ماه تکمیل کند. طبق گفته‌های مدیرعامل شرکت، این مزرعه علاوه بر بیت کوین، ارزهای دیگر را نیز استخراج خواهد کرد.

استرالیا پیشرو در ارزهای دیجیتال،این بار فرودگاهی با خدمات دهی بر اساس پذیرش رمز ارزها

در آخر نیز یک فرودگاه در استرالیا برای ارائه خدمات خود اقدام به دریافت ارزهای دیجیتال کرده است.

همواره یکی از نگرانی های مسافران برای سفر به کشورهای مختلف،نحوه خرید ارز و تبدیل آن ارز به ارز مورد پذیرش کشورها است و اکنون این نگرانی برای مسافران استرالیا وجود ندارد.

استرالیا پیشرو در ارزهای دیجیتال

فرودگاه بریزبن (شهری ساحلی در شرق استرالیا) اولین فرودگاه جهان است که مسافران می‌توانند خریدها و پرداخت‌های خود را با ارزهای دیجیتال انجام دهند.از ماه ژانویه، این فرودگاه اعلام کرد برای پذیرش ارزهای دیجیتال برنامه ریزی کرده است. اکنون این طرح نهایی شده و به زودی شاهد راه اندازی سامانه های پرداخت از طریق ارز دیجیتال در این فرودگاه خواهیم بود.

برای سهولت هرچه بیشتر استفاده مسافران از این خدمات نیز در حال حاضر، ۳۰ فروشگاه خرده فروشی در فرودگاه بریزبن وجود دارد، مراکزی که می توانید در آن ها از طریق بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال خرید کنید. بیت کوین، دش، اتریوم و لایت کوین ارزهای دیجیتال مورد پذیرش این فرودگاه هستند.

استرالیا پیشرو در ارزهای دیجیتال

یکی از مدیران این فرودگاه می گوید : بر خلاف باور بسیاری، بیت کوین برای سفر بسیار مناسب تر از ارزهای رایج است چرا که خطر مواجهه با پول تقلبی یا کارت های عتباری نامعتبر را به صفر می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *