استخراج رمزارز در قبال دوچرخه سواری
اخبار ارز دیجیتال

استخراج رمزارز در قبال دوچرخه سواری

استخراج رمزارز در قبال دوچرخه سواری : دوچرخه سواری کنید و رمزارز loyalcoin دریافت کنید.

شرکت انگلیسی 50cycles (لینک) دوچرخه ای به نام Toba تولید نموده است که به ازای رکاب زدن، رمزارز Loyalcoin استخراج می کند. این دوچرخه از ماه دسامبر در دسترس عموم خواهد بود.

این شرکت که پیش از این در کار تولید دوچرخه های الکتریکی بوده است، از اولین سری از دوچرخه های الکتریکی با هدف استخراج رمزارز در دنیا رونمایی کرد. Toba اولین مدل از این دوچرخه های الکتریکی می باشد که در قابل رکاب زدن ارز رمز Loyalcoin را برای شما استخراج می کند که معادل 26.5 دلار امریکا در واحد Loyalcoin را به ازای هر 1000 مایل رکاب زدن استخراج می نماید.

استخراج رمزارز در قبال دوچرخه سواری

استخراج رمزارز در قبال دوچرخه سواری با دوچره های الکتریکی Toba

بنیان گذار و مدیرعامل این شرکت، Scott Snaith به رسانه ها چنین گفت:

این نه تنها اولین دوچرخه الکتریکی در نوع خود است، بلکه اولین محصول به اصطلاح توکن محور (Tokenized) است که به ازای استفاده از آن به شما رمز ارز پاداش می دهد. همچنین وی در ادامه چنین گفت : در حال حاضر ما برای پرداخت پاداش به مشتریان خود از Loyalcoin بهره می بریم، اما در نهایت دوچرخه های Toba رمزارز مختص خود را خواهند داشت.

استخراج رمزارز در قبال دوچرخه سواری

در حال حاضر صاحبان فقط امکان استخراج Loyalcoin را دارند، توکنی که استخراج گران آن می توانند برای خرید محصولات در وب سایت 50cycles هزینه کنند و یا در پلتفرم Loyalcoin به رمزارز های معتبر دیگر تبدیل نمایند.

استخراج رمزارز در قبال دوچرخه سواری یکی از بهترین ایده ها برای تشویق عموم به استفاده از انرژی های پاک می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *