آموزش استخراج الکترونیوم با گوشی موبایل
استخراج ارز

استخراج الکترونیوم با گوشی موبایل

استخراج الکترونیوم با گوشی موبایل

این ارز دیجیتال در سپتامبر ۲۰۱۷ با یک عرضه اولیه یا ICO معرفی شد با هدف تسهیل و کاربردی‌تر سازی پرداخت‌های غیرمتمرکز به صورتی که عموم مردم بتوانند به راحتی در استخراج این ارز سهیم شوند.

آموزش استخراج الکترونیوم با گوشی موبایل

نرم افزار استخراج الکترونیوم با موبایل به صورت خودکار، قدرت هشی را به شما می‌دهد تا آسیبی به سخت افزارهای تلفن همراه شما وارد نشود به این صورت که به جای استفاده از CPU گوشی موبایل شما برای حل مسائل پیچیده رمزنگاری (که یک ماینر واقعی انجام می دهد)، این برنامه کاربردی بی وقفه قدرت موجود در CPU گوشی موبایل شما را بررسی می کند. به این ترتیب میزان قدرت CPU شما که می توان از آن برای استخراج واقعی استفاده کرد مشخص می شود. سپس گوشی موبایل شما بر اساس قدرت پردازش به دست آمده پارامتری به نام قدرت تولید هش (سرعت استخراج) خواهد داشت و سکه های ETN را نسبت به قدرت هش به دست آمده به کیف پول آنلاین شما اضافه می کند.

استخراج الکترونیوم با موبایل

استخراج الکترونیوم با موبایل:

این برنامه از آن جایی که قرار نیست واقعا استخراج کند و فقط شبیه سازی استخراج می باشد، انرژی (برق) زیادی مصرف نمی کند. بنابراین گوشی موبایل شما داغ نمی شود، باتری زیادی مصرف نمی کند و به دلیل فعالیت زیاد فرسوده نخواهد شد.این برنامه همچنین ترافیک اینترنت زیادی مصرف نمی کند. ترافیکی مصرفی این برنامه تنها برای ارتباط با سرور و دریافت موجودی و آمار ارسال سکه و موارد دیگر است.

استخراج الکترونیوم با موبایل

برای شروع نیاز است به سایت  my.electroneum.com برویم اقدام به افتتاح حساب کاربری کنیم.تا از طریق آن وارد نرم افزار و کیف پول خود شویم

الکترونیوم یک سیستم زیرمجموعه گیری دارد که می توانید از طریق آن با معرفی دوستان خود به این سیستم ، کسب درآمد کنید.به این صورت که هر هفته جایزه ای به ارزش ۵,۰۰۰ ETN وجود دارد. هر شخصی که حداقل ۵ دوست خود را طی همان هفته به برنامه معرفی کند، مجاز به دریافت جایزه می شود. هر چه تعداد کاربر بیشتری به برنامه معرفی کنید، شانس شما برای بردن ۵,۰۰۰ ETN بیشتر می شود.برای دعوت دوستان خود به سربرگ more و گزینه Show My Referral بروید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *