پلتفرم بکت
اخبار ارز دیجیتال

استخدام مدیر سابق پی‌پال و گوگل توسط پلتفرم بکت (Bakkt)

استخدام مدیر سابق پی‌پال و گوگل توسط پلتفرم بکت (Bakkt)

مدیر عامل پلتفرم دارایی‌های دیجیتال بکت (Bakkt) در تاریخ ۱۱ آوریل در پستی در سایت مدیوم اعلام کرد مدیر اجرایی سابق پی‌پال و گوگل به تیم توسعه این پلتفرم می بپیوندد.

پلتفرم بکت چیست و چطور می تواند آینده بیت کوین را تغییر دهد؟

Mike Blandina با بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه‌های پرداخت‌های دیجیتال، مهندسی، استراتژی و عملیات‌های اجرایی به عنوان مدیر محصولات شرکت Bakkt انتخاب شد.

در این بیانیه ذکر شده است که: مدیر محصولات جدید Bakkt، بلاندینا قرار است رهبری تلاش‌های شرکت به منظور همگرا کردن یک اکوسیستم قابل‌اعتماد برای دارایی های دیجیتالی با کاربردهای پرداخت را بر عهده گیرد تا به bakkt برای ساخت نرم افزارهای کاربردی برای بیت کوین و ارز های دیجیتال دیگر کمک کند.

بلاندینا برای کار به عنوان مدیر بخش‌ پرداخت ها و مهندسی اعتبار در اپراتور جهانی پرداخت های دیجیتالی یعنی پی پال و همچنین کار به عنوان مدیر در بخش مهندسی کیف پول گوگل در بین عموم شناخته می شود.

علاوه بر این نیز بلاندینا مالک استارتاپ فین‌تک TxVia و همچنین مدیر بخش فناوری شرکت جهانی کارت هدیه و پرداخت دیجیتالی Blackhawk Network بوده است.

در این اعلامیه مدیر عامل bakkt همچنین به استخدام های مهم دیگری مانند استخدام کارمند قدیمی کوین‌بیس، Adam white در زمینه مدیر عملیات و سرپرست حفاظت سازمانی و محصولات معامله شده در تاریخ اکتبر ۲۰۱۸ خبر داد. Leoffler همچنین یادآور شد که Balaji Devarasetty مدیر اجرایی سابق شرکت WorldPay نیز به سمت معاون مدیر تیم فنی پروژه بکت انتخاب شده است.

در ماه مارس گذشته bakkt متخصص تامین کننده امنیت سایبری شرکت‌های بزرگی مانند آی‌بی‌ام و سیسکو یعنی Tom noonan را نیز استخدام کرد.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4610

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *