ارسال و دریافت بیت کوین در واتساپ
اخبار ارز دیجیتال

ارسال و دریافت بیت کوین در واتساپ (WhatsApp) از اکنون

هم اکنون کاربران واتساپ می توانند به ارسال و دریافت بیت کوین در واتساپ بپردازند.این کار از طریق این پلتفرم پیام‌رسانی محبوب و به لطف ربات Lite.Im انجام خواهد شد. این اعلامیه به منظور ساده سازی فرآیند تراکنش ارزهای دیجیتال و نزدیک کردن آنها به زندگی روزمره کاربران است.

ارسال و دریافت بیت کوین در واتساپ (WhatsApp)

طبق توییت زولو ریپابلیک (Zulu Republic) در تاریخ ۱۹ می، این پلتفرم دیجیتال اعلام کرد که پلتفرم پیام رسان ارز دیجیتال Lite.Im روشی ساده برای ارسال و دریافت بیت کوین در واتساپ را معرفی کرد.


ما خوشحالیم که اعلام می کنیم از امروز می توانید بیت کوین و لایت کوین را در واتساپ (WhatsApp) از طریقliteim_official ارسال و دریافت کنید.

تنها کاری که کاربران لازم است انجام دهند افزودن ربات Lite.Im به واتساپ و دنبال کردن دستورات روی صفحه است. علاوه بر ارسال و دریافت بیت کوین و لایت کوین، گزینه های بسیار زیادی برای کاربران وجود دارد.

این سرویس هم چنین به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از یک برنامه ارجاع، ارز دیجیتال به دست آورند. هم چنین گزینه های دیگری وجود دارد که کاربران می توانند ارز دیجیتال پیشفرض خود را تنظیم و همچنین زبان و گذرواژه خود را انتخاب کنند.

در حال حاضر دو زبان پیش فرض برنامه انگلیسی و اسپانیایی هستند. این سرویس هم چنین از ارسال و دریافت اتریوم و ZTX، کوین اصلی پلتفرم زولو ریپابلیک پشتیبانی می‌کند.

آسانتر کردن تراکنش های بیت کوین

تراکنش های ارزهای دیجیتال مبتنی بر پیامک سهولت را به الگوی این نوع تراکنش ها وارد کردند به ویژه برای کسانی که دانش کمتری از این تکنولوژی دارند مفید است. Lite.Im درحال حاضر سرویس های مشابهی برای پیام‌رسان فیسبوک، تلگرام و SMS دارد.

به گفته این شرکت، پیامرسان های اجتماعی، جزء مهمی از پذیرش گسترده ارز دیجیتال است. واتساپ به تنهایی بیش از ۱.۵ میلیارد کاربر در هر گوشه از جهان دارد.

با آسانتر شدن تراکنش ها با استفاده از تلفن همراه در جنوب شرقی آسیا و آفریقا، امکان دسترسی بهتر و بیشتر به کانال های پرداخت برای کسانی که به خدمات مالی و بانک ها دسترسی ندارند به وجود خواهد آمد.

در سال ۲۰۱۹ چندین خبر در خصوص پذیرش بیت کوین توسط شرکت ها و سازمان های مختلف وجود داشت. از میزهای معاملاتی تا پذیرش به عنوان واسطه معاملاتی، بیت کوین در همه خبرها حضور داشت.

بسیاری از کارشناسان این صنعت می‌گویند که بیت کوین تبدیل به یک کلاس دارایی بالغ ترشده و در راه رسیدن به اهداف خود به خوبی پیش می‌رود.

رقابت با فیسبوک کوین

با وجود برنامه های فیسبوک در خصوص ارز دیجیتال خود، Lite.Im را می‌توان رقیب جدی برای فیسبوک کوین در نظر گرفت. هیچ خبر رسمی در خصوص ارز دیجیتال فیسبوک اعلام نشده است اما شایعات تاکید می‌کنند که ارز دیجیتال فیسبوک همانند بیت کوین خواهد بود.

خوشبختانه هم اکنون می‌توانید در برنامه واتس اپ به ارسالو دریافت بیت کوین بپردازید.

منبع:bitcoinis

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4910

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *