ارز دیجیتال Pundi X
معرفی ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال Pundi X

ارز دیجیتال Pundi X چیست و چگونه کار می کند:

ارز دیجیتال Pundi X (لینک) با نماد اختصاری (NPXS) یک سیستم ارائه دستگاه های pos و کارت بانکی xpass هست که با ایده  استفاده آسان هر فروشگاه برای خرید و فروش  و ارائه خدمات خود در قبال دریافت کریپتوکارنسی مشغول به فعالیت است. دستگاه های XPOS و کارت بانکی XPASS هر دو از محصولات این توکن می باشند.

ارز دیجیتال Pundi X، یک راه‌کار برای دستگاه‌های POS و برای کسب‌و‌کارهای مختلف ارائه می‌دهد. این شرکت می‌خواهد دسترسی همه‌ی کسب‌و‌کارها برای پذیرش رمزارزها در فروشگاه‌ها را آسان‌تر کند، و هر کسی بتواند با داشتن یک دستگاه XPOS به عنوان فروشنده یا خریدار در مارکت رمزارزها مشارکت داشته‌باشد. توکن‌های PXS،مشابه GAS در این پلت‌فرم عمل می‌کنند.
به طور کلی، هدف این تیم خرید رمزارزها به آسانی خرید یک بطری آب است. تیم پاندی ایکس خود را مشابه فروشگاه زنجیره‌ای وال‌مارت در دنیای رمزارزها می‌بیند، زیرا آنها می‌خواهند کاربران در هر زمان و هر مکان برای خرید و استفاده از رمزارزها دسترسی داشته باشند.

ارز دیجیتال Pundi X

چشم انداز ارز دیجیتال Pundi X به گفته مدیران این شرکت:

.ما می خواهیم استفاده از کریپتوکارنسی را به سادگی آب خوردن نماییم در پاندی ایکس ما به دنبال این هستیم تا کریپتوکارنسی را در اختبار میلیون ها استفاده کننده قرار بدهیم و به دنبال کمک به افزایش ارزش کریپتوکارنسی هستیم.

با توجه با اهداف این تیم گمان می رود آینده خوبی در انتظار این ارز نوپا باشد.

ارز دیجیتال Pundi X

نکته : در آخرین نظر سنجی اکسچنج بایننس برای اضافه کردن ارزهای جدید به مارکت بایننس،ارز دیجیتال PundiX بیشترین رای موافق را کسب کرد و باید در آینده ای نزدیک شاهد اضافه شدن ارز دیجیتال PundiX به مارکت بزرگترین اکسچنج ارزهای دیجیتال یعنی binance باشیم،که این اتفاق می تواند یک جهش قیمتی بزرگ را برای ارز دیجیتال PundiX به همراه داشته باشد.

این ارز دیجیتال در هر ماه ایردارپ برگزار می کند و به دارندگان این توکن،به مقدار مشخص شده ای از توکن های pundi x به صورت رایگان داده خواهد شد.مطابق جدول زیر :

ارز دیجیتال Pundi X

در زمان نگارش این متن، Pundi X با قیمت $0.010217 دلار در رتبه 1354 مارکت ارزهای دیجیتال قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *