mibcoin
اخبار ارز دیجیتال معرفی ارزهای دیجیتال مقالات

ارز دیجیتال میب کوین MIB coin چیست ،چگونه استخراج می شود؟

ارز دیجیتال میب کوین MIB coin و بلاکچین میب ” MIB ” یک جهان جدید را خلق می کند،جایی که هرکسی می تواند به آن ملحق شود.

بلاک چین میب (MIB) در هر زمان و هر کجا در دسترس است

ارز دیجیتال میب کوین MIB coin

میب ” MIB ” مخفف بلاک چین مجتمع شده تلفن همراه ” Mobile Integrated Blockchain ” است . شبکه بلاک چین ” blockchain ” مبتنی بر گوشی تلفن همراه هوشمند است که بیشترین امکانات را در اختیارتان قرار می دهد که به عنوان کامپیوتر قابل حمل نیز نامیده می شود.

در این پلت فرم بلاک چین SmartX موبایل ” Mobile SmartX Blockchain Platform ” یا (MSXBP) هر کسی می تواند اپلیکیشن میب ” MIB APP ” را بر روی گوشی تلفن همراه هوشمند خود برای استخراج توکن های میب ، ارسال و دریافت ارز دیجیتال خود و استفاده از آن برای پرداخت ها و مبادلات در محیط گوشی تلفن همراه ، دانلود ،نصب و استفاده کند .

هر کسی می تواند با کمک میب ” MIB ” ارز دیجیتال استخراج کند

” Mobile Integrated Blockchain ” یا به صورت مختصر میب کوین ” MIB coin ” یک شبکه بلاک چین مبتنی بر گوشی هوشمند است که دارای بیشترین امکانات ماینینگ مبتنی بر گوشی هوشمند شما است. این یک ماشین اختصاصی استخراج ” dedicated mining machine ” همانند ماینر های ایسیک ” ASIC ”  و کارت های گرافیک ” GPU ” نیست . بلکه این ماینینگ بر روی گوشی هوشمند است .ماینینگ یا استخراج ارز دیجیتال که قبل از این تنها مختص به استفاده از دستگاه ها و کارت های گرافیک منحصر به فرد بود ، هم اکنون در دسترس همه افراد جامعه بدون پیش نیازهایی مانند آسیک ماینر یا کارت های گرافیک پرهزینه است .

ارز دیجیتال میب کوین MIB coin

یک روش استخراج ارز دیجیتال سازگار با محیط زیست با مصرف کم انرژی که مشکلات مربوط به مصرف  بیش از حد انرژی را حل می کند . از آن استفاده کنید با حداقل هزینه به جای شبکه های بلاک چین ” blockchain ” پرهزینه ای که در حال حاضر موجود اند .

ارز دیجیتال میب کوین MIB coin یک بلاک چین ” Blockchain ” مبتنی بر ماینینگ در موبایل است که یک اکوسیستم جدید را ایجاد کرده و هزینه های شبکه بلاک چین را به حداقل رسانده است که در همین راستا فرصت های لازم برای مشارکت عمومی در ماینینگ را فراهم می کند به صورتی که هر شخص در هر جایی و هر زمانی با استفاده از تلفن همراه خود به راحتی می تواند به این شبکه متصل شود.

میزان برق مصرفی در شبکه استخراج ارز دیجیتال میب کوین MIB coin

در صورتی که فرض کنیم که یک گوشی هوشمند روزانه 24 ساعت در روز کار می کند، حدود 10 دلار برق در طول یک سال مصرف می کند . در مقایسه با مصرف انرژی فعلی دستگاه های ماینر بلاک چین های دیگر، شاهد بهبودی 99.24٪ هستیم که باعث ایجاد سازگاری بیشتر با محیط زیست، هزینه کمتر و قابلیت دسترسی بیشتر می شود . این راه حل، مشارکت ماینرها را در مناطقی که تولید برق ناپایدار است مانند آسیای میانه، آفریقا، آمریکای جنوبی و جنوب شرقی آسیا را بهبود خواهد بخشید.

اجرای فرآیند ماینینگ بدون نیاز به مصرف مقدار زیادی انرژی الکتریکی

میب کوین ” MIB Coin ” یک رمز ارز است که می تواند بر روی گوشی تلفن همراه هوشمند شما استخراج ( ماین ) شود .استخراج ( ماینینگ ) میب کوین ” MIB Coin ” فقط به 0.76 درصد از ظرفیت پردازش در مقایسه با ماشین های استخراج سنتی ( ماینر های آسیک و کارت های گرافیک ) دارد .

چطور ارز دیجیتال میب کوین MIB coin استخراج می شود ؟سریع، بدون نیاز به برنامه نویسی و یا تنظیمات پیچیده ، به صورتی که حتی یک کودک 5 ساله هم می تواند آن انجام دهد .

استخراج رمز ارزها چیزی بیشتر از حل محاسبات ریاضی نیست و به دلیل پیچیدگی این محاسبات است که به تجهیزات خاصی نیاز است تا آنها را حل کند استخراج رمز ارز های فعلی دارای ویژگی های خاص خود هستند، اما با یک چالش بزرگ مواجه هستند. چالش مصرف بیش از اندازه انرژی و به دنبال آن مسائل زیست محیطی دیگری که به دنبال دارد.

بنابراین ارز دیجیتال میب کوین MIB coin طوری طراحی شده است که به طور خاص در دستگاه های تلفن همراه استخراج شود و نمی تواند توسط ماشین های قدرتمند ماینینگ ( ماینر های اسیک و کارت های گرافیک ) استخراج شود . قدرت پردازش مورد نیاز برای استخراج میب کوین ” MIB Coin ” در مقایسه با دستگاه های ماینر مرسوم 99.24 درصد کمتر است ، نیاز بسیار ناچیز به انرژی الکتریکی و کاهش هزینه ی کل فرآیند در روشی که پیش از این هرگز دیده نشده . این به خودی خود واقعأ فوق العاده است ؛ چرا که با صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ، سازگاری با محیط زیست و پایداری افزایش پیدا می کند .

استخراج ارز دیجیتال میب کوین MIBCOIN

استخراج ارز دیجیتال برای هر شخصی در هر نقطه با اتصال به اینترنت از گوشی های هوشمند قابل دسترسی خواهد بود . فقط برنامه ( اپلیکیشن ) را از فروشگاه اپلیکیشن ” app store ” دانلود کنید، ثبت نام کنید و شروع به استخراج ( ماینینگ ) کنید. سریع، بدون نیاز به برنامه نویسی و یا تنظیمات پیچیده ای که حتی یک کودک 5 ساله نیز می تواند انجام دهد . این فرآیند به طور کامل ایمن است و شامل هیچ آسیبی به دستگاه تلفن همراه شما نمی شود.

نگاهی به کلیات Smart X Blockchain

بلاک چین هوشمند X به لاتین ” SmartX Blockchain ” یک اکوسیستم کامل طراحی شده برای دستگاه های موبایل خواهد بود که علاوه بر داشتن ارز میب کوین ” MIB Coin ” ، از توکن ها و قرارداد های هوشمند پشتیبانی می کند و همچنین کیف پول خود را نیز خواهید داشت . همه ی راهکارهایی که یک شبکه برای رشد نیاز دارد .

مفهوم رمزنگاری و توکنیزه کردن پروژه ها در حال حاضر یک واقعیت است و در سال های آینده رشد زیادی خواهد کرد؛ زیرا ازاین طریق بسیاری از پروژه ها برای برآورد و شروع کسب و کارهای خود تأمین سرمایه می شوند و مطمئنأ یک پلت فرم کامل پروژه های بیشتری جذب می کند و این باعث ایجاد مرکزیت شده که نتیجه ی آن استفاده ی بیشتر از شبکه توسط افراد می شود .

استفاده از قراردادهای هوشمند در شبکه ارز دیجیتال میب کوین MIB coin

اسمارت ایکس ” SmartX ” همچنین از ایجاد و اجرای قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند و به نوبه خود در حال تغییر در نحوه ایجاد این قراردادها و توافق نامه ها هستند، چرا که شما به واسطه نیاز ندارید، زیرا قراردادها دارای معیارهای خاص هستند و به طور خودکار بر اساس شرایط خود اجرا می شوند. که این اجازه را می دهد تا برای یک جمع کثیری از اپلیکیشن های کاربردی مانند قرارداد های بیمه ، توزیع سود و … و استفاده از امکانات بی پایان مهیا شود .

اپلیکیشن میب ماینر ” MIB miner app ” دارای یک کیف نیز می باشد . استخراج ( ماینینگ ) یک گزینه است که کاربر در صورت تمایل استفاده کند . کیف پول به شما اجازه می دهد تا سکه ها را ذخیره کنید و یا سریعا بدون هیچ پیچیدگی و سختی بر روی شبکه، پرداخت ها را ارسال و دریافت کنید.

تکنولوژی بلاک چین ” Blockchain technology ” با چالش های متعددی روبرو شده است که شامل مقیاس پذیری و پردازش تراکنش هایی است که توسط ماینر ها انجام می شود. تیم های توسعه به طور فزاینده ای برای ارائه شبکه های کارآمد تر و امن تر به چالش کشیده شده اند.

بلاک چین هوشمند ایکس ” SmartX Blockchain ” با یک راه حل هوشمندانه با ایجاد یک اکوسیستم کامل با رمزنگاری ارز ، ایجاد توکن ، قرارداد های هوشمند ، کیف پول و استخراج با موبایل ( موبایل ماینینگ ) ، به چالش های روبروی بلاک چین پاسخ می دهد . میب کوین ” MIB Coin “توکن با ارزش این اکوسیستم بلاکچین است که در حین سبک بودن قادر به پردازش توسط گوشی های هوشمند است و به عنوان پلت فرم با به دست آوردن کاربران بیشتر پتانسیل ارزش آن افزایش می یابد.

دانلود نرم افزار ماینر و کیف پول ارز دیجیتال میب کوین MIB coin

ارز دیجیتال میب کوین MIB coin
www.mibcoin.io

برای دیدن تراکنش های خود می توانید از آدرس اکسپلورر این ارز دیجیتال استفاده کنید که در تصویر زیر ملاحضه می کنید

ارز دیجیتال میب کوین MIB coin
www.mibscan.com

استخر استخراج ارز دیجیتال میب کوین MIB coin مخصوص ایران

ارز دیجیتال میب کوین MIB coin
mib-mining-pools-live

هنگام شروع استخراج ارز دیجیتال میب کوین MIB coin شما می توانید یکی از چندین استخر استخراج را که پینگ بهتری دارد انتخاب کنید و شروع به استخراج کنید.ارز دیجیتال میب کوین MIB coin یک استخر مختص ایران نیز دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *