ارز دیجیتال رد کوین ReddCoin
معرفی ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال رد کوین ReddCoin

ارز دیجیتال رد کوین ReddCoin چیست و چگونه کار می کند:

ارز دیجیتال رد کوین ReddCoin را به عنوان یک کریپتوکارنسی تحت رسانه اجتماعی با سیستم پرداختی همتا به همتا در نظر بگیرید.

Reddcoin با نماد (RDD) برای تبادل در شبکه‌های اجتماعی و پرداخت هزینه برای سازندگان محتوا استفاده می‌شود.

Reddcoin در سال ۲۰۱۴ وارد مارکت رمزارزها شد و یک ارز رمزنگاری عمومی غیر‌متمرکز است که به کاربران شبکه‌های اجتماعی اجازه می‌دهد برای پرداخت هزینه‌ی تولید محتوا و خدمات مشابه، با استفاده از ارز اختصاصی RDD، مبادله را در همان محیط شبکه‌ی اجتماعی انجام دهند.

ارز دیجیتال رد کوین ReddCoin را می توان یک نسخه بلاک چین از Venmo، Facebook Cash و یا Snapcash دانست که این اجازه را می دهد با استفاده از پلت فرم های شبکه های اجتماعی مربوطه، به راحتی پولتان را انتقال دهید.

بر خلاف رسانه‌های اجتماعی بزرگ با امکان پرداخت، مانند Venmo، Facebook Cash یا Snapchats Snapcash که نیاز به استفاده از پلت‌فرم اختصاصی خود برای ارسال و دریافت پول دارند رد کوین این قابلیت را دارد که مبادله را در همان محیط شبکه‌ی اجتماعی انجام دهند.

ارز دیجیتال رد کوین ReddCoin

Reddcoin با ادغام یک پلت فرم ارز دیجیتال یکپارچه با شبکه های اجتماعی بزرگ،استفاده از ارز دیجیتال را برای عموم مردم بسیار آسان می کند و عملا راه را برای معاملات کوچک و ارزان باز می کند.

ارز دیجیتال رد کوین ReddCoin نوعی ارز دیجیتال غیر متمرکزشده اجتماعی به شمار می رود که به هر کسی این امکان را می دهد تا بدون هزینه با سرعت تراکنش بالایی آن را ارسال و یا دریافت کند، یا در شبکه های اجتماعی استفاده کند.

الگوریتم اختصاصی ارز دیجیتال رد کوین ReddCoin

رد کوین از الگوریتم اختصاصی خود به نام (PoSV) استفاده می کند.الگوریتم (PoSV) یک روش جدید در الگوریتم (PoS) است که هم به مالکیت ( سهام ) و هم به عملکرد ( سرعت ) کمک می کند.

نکته : به دارندگان ارز دیجیتال رد کوین ReddCoin سود سالانه ای معادل 6.1 درصد تعلق خواهد گرفت.برای سرمایه گذاری در این ارز دیجیتالی ابتدا باید کیف پول آن را از سایت رسمی Reddcoin (لینک) دریافت کنیدبرای محاسبه سود متناسب با میزان سرمایه خود، می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

https://jsfiddle.net/yE6Vp/8

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *