ارز دیجیتال ترون Tron
معرفی ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال ترون Tron

ارز دیجیتال ترون Tron

ارز دیجیتال ترون Tron یک رمز ارز دیجیتال غیرمتمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین (لینک) است که با هدف ساخت یک سیستم رایگان با محتوای سرگرمی در سراسر جهان ایجاد شده است. ارز دیجیتال ترون Tron در تلاش است تا با استفاده از شبکه همتا به همتا و ذخیره سازی توزیع شده، یک پلتفرم سرگرمی ایجاد کند که به سازندگان اجازه می دهد تا کنترل کامل بر روی محتوای خود داشته باشند ، این کار با حافظه ای که برای تکنولوژی و بلاکچین ارائه شده میسر خواهد شد. با استفاده از پروتکل ترون، کاربران می توانند اطلاعاتی را که می خواهند پخش یا ذخیره کنند. تقریباً می توان گفت که ترون ترکیبی غیرمتمرکز از پلتفرم هایی مانند Netflix ،YouTube و App Store است.

اولین مدل اپلیکیشن ترون Peiwo App می باشد که بیش از 10 میلیون کاربر دارد.

ارز دیجیتال ترون Tron

وقتی کاربر اطلاعاتی را پخش میکند همیشه به عنوان صاحب اصلی آن به حساب می آید . حضور مردم برای پیشبرد اهداف ترون اهمیت بالایی دارد. به زبان ساده ، ترون می خواهد به مردمی که سرگرمی دیجیتالی را دوست دارند؛ خدمت کند و همه افرادی که به نوعی در ترون فعال هستند از این قضیه سود خواهند برد.

نماد اختصاری ترون TRX بوده و حجم معاملات TRX در رقابت با ارزهای دیجیتالی همچون ان ای ام (XEM)، دش (DASH) و مونرو (XMR) قرار دارد. Tron قابلیت استخراج ندارد و مجموع کل عرضۀ آن 100,000,000,000 TRX خواهد بود. در روز 18 دسامبر 2017 مدیر عامل ترون، Justin Sun، اعلام نمود که بنیاد TRON میزان 34.2 میلیارد توکن TRX را تا ژانویه 2020 مسدود نموده است. متخصصان اغلب معتقدند که قفل کردن توکن ها می تواند ارزش آنها را افزایش دهد.

انواع توکن های ترون Tron

(TRONIX (TRX –  این توکن جهت خرید و فروش در صرافی ها و همچنین خرید و فروش محتوای سرگرمی در پلتفرم ترون مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده از آن لازم است حتماً به پلتفرم TRON دسترسی داشته باشید.

(TRON Power (TP – این توکن در حقیقت پاداش نگهداری TRX و یک تعهد بلند مدت است. کاربران داوطلبی که توکن های TRX را در کیف پول خود قفل می نمایند، در ازای آن TP دریافت می کنند. TP در مواردی همچون حق رأی و سایر امتیازات در اکوسیستم Tron کاربرد دارد. TRON Power شبیه به Steem Power در پلتفرم Steemit است.

TRON 20 Token – به تولید کنندگان محتوا اجازه می دهد تا توکن های شخصی خود را در بستر پلتفرم ترون ایجاد نمایند.

همانطور که در تصویر زیر ملاحضه می کنید نقشه راه پروژه TRON شامل یک طرح ده ساله است.

ارز دیجیتال ترون Tron

  • Exodus (اوت 2017 تا دسامبر 2018) : ایجاد پلتفرم توزیع محتوا
  • Odyssey (ژانویه 2019 تا ژوئن 2020) : تمرکز بر انگیزه های اقتصادی و توانمند سازی محتوا جهت تشویق به پیشرفت
  • Great Voyage (ژوئیه 2020 تا ژوئیه 2021) : قابلیت ایجاد توکن های شخصی و پیاده سازی ICO مربوط به آن به منظور تولید محتوای بیشتر
  • Apollo (اوت 2021 تا مارس 2023) : ساخت پلتفرم معاملاتی غیرمتمرکز برای توکن ها
  • Star Trek (آوریل 2023 تا سپتامبر 2025) : ایجاد یک پلتفرم بازی غیرمتمرکز برای کاربران جهت ایجاد بازی های شخصی
  • Eternity (سپتامبر 2025 تا سپتامبر 2027) : کاربران قادر به ساخت پلتفرم های بازی شخصی می باشند

در اینجا نیز میتوانید رویداد های مربوط به ترون را در سال جاری ملاحظه کنید.

2 پاسخ به “ارز دیجیتال ترون Tron

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *