ارز دیجیتال بیسیک اتنشن BAT
معرفی ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال بیسیک اتنشن BAT

ارز دیجیتال بیسیک اتنشن BAT چیست

ارز دیجیتال بیسیک اتنشن BAT یک پلتفرم غیر متمرکز بر بستر بلاک چین اتریوم و بر پایه تبلیغاتی دیجیتال با استفاده از منابع متن باز است که توسط یکی از خالقان مرورگر موزیلا Brendan Eich (لینک)، برنامه نویسی و اجرا شده است. BAT شیوه جدیدی برای ارائه تبلیغات دیجیتالی با هدف بهبود سودآوری با استفاده از ارزهای رمزپایه ارائه می دهد که می‌تواند توسط ناشران، تبلیغ کنندگان و کاربران مورد استفاده قرار گیرد. توکن BAT طراحی شده است تا به توجه کاربران در قبال تبلیغات ارزش دهد.

بهبود بهره‌وری تبلیغات دیجیتال با استفاده از ارز دیجیتال بیسیک اتنشن BAT

BAT شیوه جدیدی برای بهبود بهره‌وری تبلیغات دیجیتال با استفاده از ارزهای رمزپایه ارائه می دهد که می‌تواند توسط ناشران، تبلیغ کنندگان و کاربران مورد استفاده قرار گیرد.

مرورگر Brave توسط توکن BAT که از بستر بلاکچین استفاده می‌کند، قدرت می‌یابد. ارز دیجیتال بیسیک اتنشن BAT می تواند بین ناشران، تبلیغ کنندگان و کاربران مبادله شود. این توکن مبتنی بر توجه کاربر است و با ذهن متمرکز افراد تعامل می‌کند. این توکن می‌تواند برای به دست آوردن انواع تبلیغات مورد استفاده قرار بگیرد. طبق گفته‌ی تیم سازنده، مرورگر Brave به ناشران اجازه فروش فضا برای تبلیغات خواهد داد و با رضایت ناشران و کاربران، ۱۵ درصد از این مبلغ دریافتی به کاربر، ۱۵ درصد به تیم سازنده BAT و ۷۰ درصد باقیمانده به ناشران داده می‌شود.

Brendan Eich معتقد است، مرورگر Brave می‌تواند رشد خوبی داشته باشد و سهم زیادی از کاربران را تصاحب کند و در این راه BAT نقش اصلی را ایفا می‌کند. او امیدوار است استفاده از توکن BAT فراگیر شود و داخل مرورگرها و برنامه‌های دیگر اعم از پادکست‌ها و یا حتی بازی‌هایی که در آن‌ها تبلیغ وجود دارد، مورد استفاده قرار بگیرد.

توکن های BAT را می توان برای کسب درآمد از طریق انواع تبلیغات و خدمات مبتنی بر توجه در مرورگر Brave اسفاده کرد. مرورگری که حریم خصوصی کاربران را اولویت قرار می‌دهد.با استفاده از BAT شما می‌توانید به معنای واقعی کلمه،به وب سایت‌ها توجه کنید و در قبال این توجه توکن دریافت کنید.

اعضای این تیم :

ارز دیجیتال بیسیک اتنشن BAT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *