ارزهای دیجیتال برتر
اخبار ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال برتر سال ۲۰۱۹ تاکنون

علیرغم بهبود چشمگیر قیمت بیتکوین در چند ماهه گذشته، اما پادشاه ارزهای دیجیتال در رده‌بندی ارزهای دیجیتال برتر از نظر عملکرد سالیانه جایگاه اول را به خود اختصاص نداده است. پس بدون هرگونه معطلی، نگاهی به ۱۰ ارز اول از نظر عملکرد خواهیم داشت.

ارزهای دیجیتال برتر

۱- بایننس کوین (BNB) با ثبت ۴۷۵٪

ثبت ۴۷۵% سود طی پنج ماه، بایننس کوین را به رتبه اول سود آورترین کوین طی یکسال گذشته تبدیل کرد. گفتنی است هک ۴۱ میلیون دلاری صرافی بایننس نیز نتوانست جلودار این رشد چشمگیر شود.

ارزهای دیجیتال برتر

۲- تزوس (XTZ) با ثبت ۲۵۵٪

با تمام فراز و فرودهای پیش روی این رمزارز از زمان خلق آن، تزوس در ماه مارس و تنها در سه روز ۷۰% رشد را ثبت کرد که این رشد چشمگیر به عدد ۲۵۵% در سال رسیده است.

ارزهای دیجیتال برتر

۳- لایت‎کوین (LTC) یا ثبت ۲۵۴٪

درخصوص لایت‎کوین باید گفت، سال‎جاری فقط سال رشد می‎باشد. بطوریکه لایت‎کوین تقریباً هر ماه، جزء سه ارز برتر با بهترین عملکرد ماهانه بوده است. رشد مداوم لایت‎کوین در ماه‌های فوریه، مارس، آپریل و می، شاهد این مدعاست.

درهمین خصوص لازم به ذکر است که تنها ۷۰ روز به نصف‎شدن پاداش ماینرهای این رمزارز باقیست و چه کسی میداند که چه رشدی در پس این رویداد برای لایت‎کوین نهفته است؟ لایت‎کوین تاکنون ۲۵۴% رشد سالانه را به ثبت رسانیده است.

ارزهای دیجیتال برتر

۵-ای او اس (EOS) با ثبت ۱۵۸٪

پنجمین رمزارز در رده‌بندی مارکت کپ، اینجا هم با ۱۵۸% سود سالیانه رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است. این اتفاق ممکن است در اثر تبلیغات یکی از بنیانگذاران ای‎او‎اس مبنی بر به پایین کشیدن شبکه بیتکوین و اتریوم و ربودن گوی سبقت شبکه EOS بدست آمده باشد.

ارزهای دیجیتال برتر

۶- بیتکوین (BTC) با ثبت ۱۳۴٪

پادشاه رمزارزها که طی سال‎جاری با رشد چشمگیرش مسبب رشد بسیاری دیگر از رمزارزها گردید و فضای کریپتو را متحول ساخت، در این رتبه‎بندی نتوانست جایگاهی بهتر از ششم را به خود اختصاص دهد.

۷- کاردانو (ADA) با ثبت ۱۰۶٪

۸- دش (DASH) با ثبت ۱۰۰٪

۹- مونرو (XMR) با ثبت ۹۳٪

۱۰- اتریوم (ETH) با ثبت ۹۱٪

چهار رمزارز ابتدایی این جدول عملکردی فوق العاده داشتند بطوریکه از ابتدای سال‎جاری ارزش آنها به دو برابر افزایش داشته‎است. هر یک از این کوین‎ها عملکردی باور نکردنی از خود به جای گذاشتند بطوریکه میتوان گفت زمستان رمزارزها به پایان خود رسیده و ما شروع به لذت بردن از دنیای رمزارزها کرده‎ایم.

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4941

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *