ارزش شرکت Bitmain
اخبار ارز دیجیتال

ارزش شرکت Bitmain

به نقل از کوین تلگراف ارزش شرکت Bitmain به 12 میلیارد دلار رسید.

میزان ارزش شرکت Bitmain در سال 2018

بیت ماین که اکنون بزرگ‌ترین شرکت در زمینه تولید کننده دستگاه‌های استخراج ارزهای دیجیتال می باشد پس از برگزاری دوره دوم برای جذب سرمایه‌ در این شرکت، اکنون این شرکت بیش از 12 میلیارد دلار ارزش دارد.

برآورد ارزش شرکت Bitmain و جذب سرمایه های جدید برای اهداف پیش روی خود و رقابت با دیگر تولید کنندگان.

شرکت بیت مین Bitmain از چند شرکت سرمایه گذاری بزرگ چینی و سنگاپوری بین 300 تا 400 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است. در سپتامبر 2017، این شرکت در دور اول جذب سرمایه نیز مبلغی معادل، 50 میلیون دلار از شرکت‌های سرمایه‌گذاری Sequoia و IDG دریافت کرده بود.

در اوایل ماه ژوئن سال جاری میلادی، مدیر عامل این شرکت، از احتمال برگزاری یک عرضه اولیه سهام برای این شرکت در هنگ کنگ خبر داده بود.

چند هفته پیش هم، یکی از رقبای اصلی بیت مین، یعنی شرکت سازنده دستگاه‌های استخراج (Cannan)، از برگزاری یک عرضه اولیه سهام در ماه ژوئن خبر داد. جیانپینگ کونگ، مدیر اجرایی شرکت Cannan در مصاحبه‌ای با رویترز گفت: همانطور که ما یک کسب و کار بین‌المللی هستیم، ترجیح می‌دهیم که این کار را خارج از مرزهای چین نیز انجام دهیم.

ارزش شرکت Bitmain

شرکت Bitmain در سال 2013 در چین تاسیس شد و اکنون بزرگترین سازنده دستگاه‌ها و تراشه‌های ASIC برای استخراج ارزهای دیجیتال است. به گزارش منابع موثق، این شرکت در فوریه 2018 بین 70 تا 80 درصد بازار سخت افزارهای استخراج بیت کوین را در اختیار داشت. بیت مین همچنین مالک یکی از بزرگترین استخرهای استخراج بیت کوین به نام Antpool می باشد.

این کمپانی بزرگ فارم‌ها و استخرهای استخراج بزرگی در چین، آمریکا و اسرائیل دارد به طوری که توانسته است در سال 2017 بیش از 4 میلیارد دلار درآمد کسب کند.

در حال حاضر AntMiner S9 که یکی از محصولات برتر Bitmain است را می توان به عنوان بهترین دستگاه استخراج بیت کوین نام برد.زیرا در استخراج ارزهای دیجیتال قدرت هش دستگاه، به تنهایی دلیل برتر بودن یک دستگاه نیست،بلکه معیارهای دیگری به مانند میزان مصرف برق آن دستگاه در مقابل توان پردازشی آن نیز یکی دیگر از معیارهای مهم برای انتخاب بهترین ها است.

(ارزش شرکت Bitmain)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *