ارز دیجیتال فیسبوک
اخبار ارز دیجیتال

ارائه ارز دیجیتال فیسبوک در نمیه اول 2019

برنامه های فیسبوک برای ارائه ارز دیجیتال فیسبوک در نمیه اول 2019

فیس‌بوک، یکی از بزرگترین شرکت‌های دنیا، برای عرضه یک ارز دیجیتال، در حال مذاکره با چند صرافی است.

طبق گفته های نیویورک تایمز در تاریخ ۲۸ فوریه
تلاش‌های زیاد برای معرفی ارزهای دیجیتال داخلی در پلتفرم‌های بزرگ پیام‌رسان انجام شده است که می توان به برنامه‌ پیام‌رسان‌های سیگنال و تلگرام برای انتشار ارز دیجیتال در ۱۲ ماه آینده اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، چهار نفر که در جریان مذاکرات مخفی فیس‌بوک هستند، و طبق گفته این افراد، فیس‌بوک به صرافی‌ها اعلام کرده که انتظار دارد در نیمه اول سال ۲۰۱۹ یک محصول تولید واقدام به انتشار آن کند.

پروژه فیسبوک احتمالا یک ارز دیجیتال با ثبات (استیبل کوین) روی سرویس پیام‌رسان واتس‌اپ است،. این غول شبکه اجتماعی حدود ۲.۵ میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد.

در این مورد بیشتر بخوانید: ارز دیجیتال پایدار فیسبوک

فیسبوک به دنبال استفاده از فناوری بلاک‌چین

یک منبع ناشناس در گفتگو با کوین دسک تایید کرد که با توجه به جلسات قبلی در دفتر رسمی فیس‌بوک در منلو پارک، این شرکت بر روی یک ارز دیجیتال با ثبات کار می کند.

فیس‌بوک طی چند ماه اخیر با استخدام کارشناسان و افراد با استعداد، تیم بلاک چین خود را به شدت توسعه داده است. این شرکت اکنون به دنبال آن است که ۲۰ موقعیت شغلی در ارتباط با بلاک چین خود را با کارمندان حرفه‌ای پر کند. بر اساس گزارش اخیر تایمز، بیش از ۵۰ مهندس فیس‌بوک به پروژه بلاک چینی این شرکت اختصاص یافته است.

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4332

منبع : coindesk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *