ادامه روند نزولی در بازار ارزهای دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال

ادامه روند نزولی در بازار ارزهای دیجیتال

ادامه روند نزولی در بازار ارزهای دیجیتال؛ اتریوم به زیر ۲۰۰ دلار رسید.

پس از چندین روز قیمت رو به رشد بازار، اما هفته قبل معامله کنندگان با اتفاق وحشتناکی روبرو شدند. بازار ارز دیجیتال به دلیل کشمکش تازه ای بر سر فروش ارز ها، به کاهش قیمت ادامه می‌دهد. هنگامی که افراد خوش بین گمان می‌کردند قیمت ها از این پایین تر نمی‌آید اما این اتفاق افتاد و خیلی بدتر از قبل نیز در حال رخ دادن است. در عرض یک ساعت به دلیل افزیش حجم فروش در صرافی های مختلف، قیمت بیت کوین (BTC) از ۶,۴۲۰ به ۶,۱۴۰ دلار کاهش یافت.

ادامه روند نزولی در بازار ارزهای دیجیتال

همانند سایر جنبش های اخیر نزولی، آلتکوین ها عملکردی بدتر نسبت به بیت کوین داشتند و اکثر دارایی های اصلی کریپتو ۶ درصد یا بیشتر زیان داشتند، این در حالی است که بیت کوین تنها ۴ درصد کاهش قیمت داشته است.

در این تغییرات همانطور که افراد رصد کننده نمودار قیمت، از آن آگاه می‌باشند اتریوم برای اولین بار طی چندین ماه، به زیر قیمت ۲۰۰ دلار کاهش یافت، به طوری که قیمت اتریوم  با سقوط زیادی به قیمت ۱۹۲ دلار رسید.

در حال حاضر محرک مشخصی برای این روند نزولی ادامه دار وجود ندارد اما بسیاری از افراد خاطر نشان کرده اند که ضعف بازار ناشی از کاهش های روز قبل احتمالا موجب کاهش قیمت شده است. تحلیلگرن اکنون بر سطوح پشتیبانی ۶۰۰۰ و ۵,۸۰۰ دلار بیت کوین چشم دوخته اند.

ادامه روند نزولی در بازار ارزهای دیجیتال

در این بین نیز برخی افراد بدبین و منفی باف اشاره کرده اند که اگر قیمت بیت کوین کمتر از ۵,۸۰۰ دلار شود، نشانه آن است که این کلاس دارایی در حال توسعه، آماده ورود به فاز چندین ساله نزولی خواهد بود. اما در حال حاضر باید دید که آیا این یک ادعای بی اساس است و یا تفکری باور کردنی.

(ادامه روند نزولی در بازار ارزهای دیجیتال)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *