اخطار کیف پول Exodus به کاربران ایرانی
اخبار ارز دیجیتال

اخطار کیف پول Exodus به کاربران ایرانی

اخطار کیف پول Exodus به کاربران ایرانی ،کیف پوا دسکتاپ Exodus به تازگی به کاربران ایرانی خود اعلام کرده است که هرچه سریعتر دارایی های خود را از این کیف پول خارج کنند.

این اقدام اکسدوس در پی تحریم های اخیر وزارت امور خارجه آمریکا علیه ایران رخ داده است.

اخطار کیف پول Exodus به کاربران ایرانی

Exodus به عنوان یک شرکت سرویس دهنده درایالات متحده و مبتنی بر قوانین آن کشور، در حال حاضر از ارائه خدمات به افراد در ایران معذور است. این به دلیل تحریم های اخیر وزارت امور خارجه آمریکا و تحریم های تجاری است که تمام معاملات مستقیم یا غیرمستقیم مالی یا تجاری را با ایران ممنوع می کند.

اکسدوس در ادامه می گوید :

این واقعا تاسف باراست،

منشور اخلاقی ما این است که به افراد کمک کنیم برای حفظ و کنترل دارایی های  دیجیتال خود. لطفا بلافاصله دارایی های خود را از Exodus به کیف پول دیگر منتقل کنید. این ایمیل پاسخ نهایی ما خواهد بود، و اگر در ادامه مکاتبات بیشتری به ما ارسال کنید، پاسخی دریافت نخواهید کرد.
و من واقعا از این تجربه وحشتناک متاسفم.

جای تعجب است در عین حال که یکی از آرمان ها و شعارهای همیشگی صنعت ارزهای دیجیتال و خدمات در این حوضه درواقع غیرمتمرکز بودن این نهادها در مقابل این گونه تحریم ها و عومل بیرونی است اما هر چند وقت یک بار میبینم که دنیای ارزهای دیجیتال نیز دستخوش سیاست های دولت ها است.

متاسفانه در این ماه این دومین خروج اجباری کاربران ایرانی از اینچنین کیف پول ها و صرافی هاست.قبلا نیز صرافی بزرگ بایننس از کاربران ایرانی خود خواسته بود دارایی های خود را خارج کنند.

پیش از آن و در سال قبل نیز صرافی بیترکس در یک اقدام یک طرفه موجودی تمام کاربران ایرانی را مسدود کرد.

در حال حاضر اکثر صرافی های ارزهای دیجیتال به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمیدهند، در شرایط موجود بهترین کار استفاده از کیف پول ها یا صرافی های غیرمتمرکز در کنار استفاده از کیف پول های سخت افزاری است.

نکته: توصیه می شود در این شرایط تحریم که هرلحظه امکان مسدود شدن اکانت کاربران ایرانی می باشد،کاربران اقدام به دریافت و نگه داری کلیدهای خصوصی خود کنند تا نگرانی کمتری داشته باشند.

(اخطار کیف پول Exodus به کاربران ایرانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *