احراز هویت در صرافی Okex
اخبار ارز دیجیتال

احراز هویت در صرافی Okex اجباری شد

احراز هویت در صرافی Okex اجباری شود : در حالی که مقامات چین مداوما سخت‌گیری‌ در بخش رمزارزها را افزایش می‌دهند، صرافی چینی Okex از اعمال قوانین سخت‌گیرانه‌تر احراز هویت مشتریان (KYC) خبر داده است.همچنین کاربرانی که مایل به دریافت دارایی‌های خود از این صرافی هستند باید بطور اجباری احراز هویت گردند. بر اساس اعلامیه‎‌ی منتشر شده در وب‌سایت Okex این تغییرات الزام‌آور در ۲۸ آگوست اجرایی می‌شوند.

محدودیت‌های جدید برداشت نیز مشخص شده و این محدودیت‌ها به سطح احراز هویت هر کاربر وابسته خواهد بود. کاربران باید حداقل سطح ۱ احراز هویت را به منظور برداشت دارایی‌های دیجیتالی خود از Okex تکمیل نمایند.

ارائه‌ی اطلاعات گذرنامه برای محدودیت روزانه ۲ BTC کافی خواهد بود. سطح ۲ و ۳ احراز هویت محدودیت برداشت ۱۰۰ BTC در ۲۴ ساعت را خواهد داشت و به اطلاعات آدرس و ارسال کپی اسنادی که اطلاعات محل اقامت و هویت کاربران را تایید می‌کنند نیاز خواهد داشت.

مراحل تایید برای تمام کاربران پلتفرم‌های همکار این صرافی(پلتفرم‌های شرکت کننده در برنامه‌ی مشارکت Okex) نیز قابل اجرا است.

به کاربران اطلاع داده شده است که آن‌ها تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری در Okex می‌باشند. در صورت حفظ چند حساب کاربری پیش از اعمال محدودیت‌های جدید از آن‌ها دعوت می‌شود تا تمامی موجودی خود را انتقال دهند.

کاربران احراز هویت نشده در صرافی Okex قادر به برداشت رمزارز‌های خود نخواهند بود

تیم اداره کننده‌ی Okex همچنین به کاربران هشدار داد که اگر حساب کاربری آن‌ها تایید نشود، آن‌ها قادر نخواهند بود از این پلتفرم رمزارز برداشت نمایند. پیش از معرفی سیاست‌های جدید، کاربران Okex می‌توانستند روزانه تا ۱۰۰ BTC بدون احراز هویت برداشت نمایند.

احراز هویت در صرافی Okex

صرافی Okex که دفتر اصلی آن در هنگ‌کنگ قرار دارد، هم اکنون بر اساس اطلاعات Coinmarketcap دومین صرافی بزرگ رمزارزها از نظر حجم معاملات روزانه و یکی از پلتفرم‌های پیشتاز در سطح جهان با ریشه‌ی چینی است که در پی ممنوعیت رمزارزها در ماه ستامبر ۲۰۱۷ در جمهوری خلق چین، شرایط بهتری را کسب نمود. در ماه آوریل، این شرکت از برنامه‌ی گسترش کسب و کار خود به مالت خبر داد.

در ابتدای آگوست، این صرافی Coinall را راه‌اندازی نمود. کسب و کار‌هایی که از این سیستم استفاده می‌کنند، می‌توانند از مزایای مختلفی که توسط صرافی ارائه می‌گردد شامل سیستم شفاف، ذخیره‌سازی سرد/گرم، مبارزه با پولشویی(AML) و روش‌های احراز هویت مشتریان(KYC) استفاده نمایند.

(احراز هویت در صرافی Okex)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *