آینده بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

آینده بیت کوین

مدیر عامل توییتر می گوید به آینده بیت کوین امیدوار است

جک دورسی مدیر عامل شرکت Twitter(لینک) و Square، در جریان مصاحبه ای در کنفرانس Consensus 2018 گفت : در مورد نقش ارزهای رمزپایه در آینده ی سیستم های پرداخت بسیار خوش بین است و :

اینترنت سزاوار یک ارز واحد است که بزودی آن را خواهد داشت.

همچنین در ادامه کنفرانس مدیر عامل توییتر گفت : ارزهای مجازی در آینده ابزار قانونی جهت پرداخت های بین المللی خواهند بود. اما مشخص نیست که این ارز دیجیتال بیت کوین خواهد بود یا نه ، اما امیدوار است که اینگونه باشد.

جک دورسی در ادامه سخنان خود در باره آینده بیت کوین گفت :

در حال حاضر بیت کوین کند و پر هزینه است و استفاده از آن به عنوان یک ابزار مبادلات پولی دشوار است . اما بیت کوین روزی به‌عنوان بستر تمامی پرداخت‌هایی تبدیل خواهد شد که در سطح اینترنت انجام می‌شود . این تکنولوژی یک تغییر اساسی در دنیای ماست و می تواند پیامدهای مثبت بسیاری داشته باشد. ما باید این کار را انجام دهیم تا به قانون گذاران آموزش دهیم که چرا این فناوری مهم است.

آینده بیت کوین

Square، توسعه دهنده خدمات مالی و پرداخت است که در سال 2014 به کاربران خود اجازه داد تا بیت کوین را بپذیرند و در ماه فوریه سال جاری نیز مبادلات بیت کوین را تقریبا برای تمام کاربران نرم افزار Cash App خود ارائه نمود. با این حال همه کارکنان شرکت Square با نظرات خوش بینانه دورسی موافق نیستند . او می گوید که پشتیبانی از ارزهای رمزنگاری شده یک حرکت بسیار متضاد در این شرکت بوده و افزود که هنوز بحث و مبارزه بر سر این موضوع ادامه دارد . براساس صحبت های جک دورسی، برخی از اعضا هیئت مدیره شرکت در برابر ایدۀ پشتیبانی از ارزهای رمزپایه مقاوم هستند.

آینده بیت کوین

در پایان نیز دورسی اعلام کرد که شرکت Square هر قدمی که لازم باشد را بر خواهد داشت تا پرداخت‌ به‌ وسیله بیت کوین در سطح وسیع صورت گیرد و این کار را نیز بدون صدمه واردکردن به آزاد بودن شبکه بیت کوین انجام می‌دهد.

یک پاسخ به “آینده بیت کوین

  1. این جمله که گفته اینترنت سزاوار یک ارز واحد است که بزودی آن را خواهد داشت. واقعا درست هست و امیدوارم بیت کوین به اون چیزی که حقش هست برسه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *