بایننس کوین
اخبار ارز دیجیتال

آیا مشکلات تتر باعث رشد بایننس کوین (BNB) خواهد شد؟

آیا مشکلات تتر باعث رشد بایننس کوین (BNB) خواهد شد؟

پس از خبرهای اخیر که مورد پنهانکاری ارز دیجیتال با ثبات تتر و بیتفینکس پخش شد، بازار ارز دیجیتال بیش از ۱۰ میلیارد دلار از کل ارزش خود را از دست داد به طوری که بیت کوین و دیگر آلتکوین ها افت قیمت قابل توجهی داشتند. با این حال با وجود اینکه اکثر ارزهای دیجیتال برتر بازار با کاهش قابل ملاحظه ای در ارزش مواجه شدند اما بایننس کوین نسبت به روز گذشته در حال ترید مثبت و هم چنان در روند صعودی قرار دارد و در همان دوره حدود ۱.۳۶ درصد افزایش قیمت داشته است.

عملکرد اخیر بایننس کوین

بایننس یکی از صرافی های بزرگ ارزهی دیجیتال در دنیا است و به طور مداوم در حال گسترش خدمات خود است، موفقیت این شرکت در عملکرد عالی سکه بومی آن یعنی بایننس کوین (BNB) نیز قابل مشاهده است . قیمت BNB از ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ تا به حال بیش از ۴ برابر شده است و همچنان در حال افزایش است.

راه اندازی بلاکچین بایننس با نام بایننس چین نیز در عملکرد این کوین تاثیر گذاشت و BNB هایی را که با استاندارد ERC20 بر بستر بلاکچین اتریوم بودند را به بستر بلاکچین خود با نام BEP2 BNB انتقال دادند. این شرکت همچنین به طور موفقیت آمیز صرافی غیرمتمرکز خود را راه اندازی کرد.

هرچند ارزش این کوین پس از عرضه کاهش یافت و تلاش کرد که قیمت خود را در سطح بالایی حفظ کند. در حال حاضر قیمت بایننس کوین 23 دلار است، هرچند همه انتظار دارند که به بالاترین قیمت خود یعنی ۲۵ دلار برسد و هم چنان به افزایش یابد.

آیا BNB می‌تواند از مشکلات تتر به نفع خود استفاده کند؟

Ran Neuner یکی از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال، مجری تلویزیونی و یکی از علاقه مندان واقعی بلاک چین سخنان خوش بینانه ای درباره شرایط کلی تتر و بیتفینکس بیان کرده و گفته است که این موضوع می‌تواند سکوی پرش BNB باشد.

وی در توییتر نوشت: من BNB را زیر نظر دارم. توکن BNB می‌تواند بزرگترین برنده در این موضوع باشد.

می توان گفت BNB بهترین عملکرد در بین آلتکوین های بازار را داشته است. هر کوینی که با شکست مواجه می‌شود، این فرصت برای پیشرفت BNB به وجود می‌آید. حذف شدن اخیر بیت کوین SV از صرافی های مهم را به خاطر بیاورید. آیا این احتمال وجود دارد که توجهات بیشتری به BNB جلب خواهد شود؟ فقط زمان می تواند پاسخ دهد.

پاسخ های گفته شده به توییت Ran Neuner نیز قابل توجه اند. چندین پاسخ برای بی اعتمادی به پیش بینی های او بیان شد. به نظر آنها، شرایط دقیقا برخلاف پیش بینی او رخ خواهد داد.

یکی از کاربران پاسخ داد:

جناب، شما بزرگترین سرمایه گذاری هستید که برخلاف بازار پیش می‌رود. من تمام توکن های BNB خود را خواهم فروخت. ممنونم از راهنمایی شما.

منبع:zycrypto

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4742

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *