مرورگر بریو
اخبار ارز دیجیتال

آغاز اهدای توکن بت در قبال مشاهده تبلیغات در مرورگر بریو

آغاز اهدای توکن بت در قبال مشاهده تبلیغات در مرورگر بریو

مرورگر غیر متمرکز برِیو (Brave) بخش تبلیغات خود با نام Brave Ads را راه‌اندازی کرده است و این امکان را برای کاربران خود فراهم می کند تا به ازای تماشای تبلیغات پاداش دریافت کنند. این خبر در روز ۲۴ آوریل بر روی وب‌سایت Brave منتشر شد.

در این اطلاعیه آمده است که کاربران بریو، که یک مرورگر متن باز مبتنی بر بلاک چین است و تبلیغات آزار‌دهنده و تروجان های وب‌سایت ها را مسدود می‌کند، می‌توانند ۷۰ درصد از سهم درآمد خود، که به عنوان پاداش توجه‌شان به تبلیغات دریافت می‌کنند، را به صورت ارز دیجیتال بومی این مرورگر، یعنی توکن بت یا بیسیک اتنشن توکن (Basic Attension Token) – (BAT) دریافت کنند.

ارز دیجیتال بیسیک اتنشن BAT چیست

این شرکت همچنان یادآور شد که با استارتاپ‌ مشاوره‌ای بلاک چین در زمینه خیریه، بلاک اهداکننده (The Giving Block)، با قرار دادن آن در لیست تبلیغات و موارد استفاده آزمایشی همکاری می‌کند. و این شرکت همچنین به عنوان ویژگی‌ای از این بخش جدید خود با بنیاد غیرانتفاعی حقوق بشر نیز همکاری می‌کند، به این صورت که کاربران می‌توانند بخشی از پاداش خود را به این سازمان اهدا کنند.

برندان آیک (Brendan Eich)، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران نرم‌افزار بریو (Brave) گفت:

با بریو ادز (Brave Ads)، ما یک پلتفرم دیجیتالی برای تبلیغات راه‌اندازی کرده ایم که اولویت آن حفظ حقوق و اطلاعات کاربران و همچنین پاداش دادن به آن‌ها به خاطر توجهشان است.

هدف دیگر این پلتفرم بهبود اقتصاد و تغییر صنعت تبلیغات آنلاین است، به طوری که ناشران و تبلیغ‌کنندگان بتوانند بدون واسطه‌هایی که هزینه‌های هنگفتی دریافت می‌کنند، به فعالیت بپردازند و رشد کنند.

در ماه ژانویه بریو در یک همکاری‌ با وب‌سایت خبری Cheddar امکانی فراهم کرد تا کاربرانش بتوانند از دسترسی سه ماهه رایگان به محتوای ویژه این وب‌سایت خبری بهره‌مند شوند.

همانطور که در ماه دسامبر سال گذشته منتشر شد، بریو مرورگر پیش‌فرض گوشی‌های هوشمند شرکت HTC شد. قرار است که بریو بر روی گوشی تلفن همراه اکسودوس (Exodus 1)، اولین تلفن بلاک چینی با قابلیت پشتیبانی از چند بلاک چین از جمله شبکه بیت کوین و اتریوم، به صورت پیش فرض نصب شود.

همکاری مروگر Brave با HTC

در زمان نگارش این گزارش، با توجه به لیست قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال در کوین مارکت کپ، توکن BAT با رشدی ۱.۳۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته با قیمت ۰.۴۲۷ دلار خرید و فروش می‌شود. حجم فعلی بازار این توکن در حدود ۵۴۱ میلیون دلار و حجم معالات روزانه آن نیز تقریبا ۱۰۶.۹ میلیون دلار است.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4719

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *