ارزهای رمزپایه
اخبار ارز دیجیتال

آشنایی با ارزهای رمزپایه برای دانش آموزان فرانسوی

فرانسه در صدد اضافه کردن یک برنامه آموزشی به برنامه درسی دبیرستان‌های خود است تا با استفاده از آن، بیت کوین و ارزهای رمزپایه را آموزش دهد.

از مربیان و معلمان فرانسوی انتظار می‌رود تا یک دوره مقدماتی را آموزش دهند که به دانش‌آموزان در درک تاثیر بیت کوین بر اقتصاد فرانسه و جهان، کمک می‌کند.

وزارت آموزش ملی فرانسه،در ماه ژوئن برنامه مطالعاتی خود را برای ادغام و آموزش مقدماتی بزرگترین رمزارز به‌روز‌رسانی کرد. از مربیان و معلمان فرانسوی انتظار می‌رود تا یک دوره مقدماتی را آموزش دهند که به دانش‌آموزان در درک تاثیر بیت کوین بر اقتصاد فرانسه و جهان، کمک می‌کند.

این وزارتخانه همچنین سه فیلم آموزش را دراختیار معلمان قرار می دهد که در آن به سوالات (آیا بیت کوین ارزی برای آینده است؟ – آیا بیت کوین می‌تواند جایگزین یورو شود؟ و آیا به پول خود اعتماد دارید؟) پاسخ داده شده است.

مطابق طرح کلی این وزارتخانه، دانش‌آموزان ملزم به مقایسه بیت کوین با ارزهای فیات می شوند که در نهایت منجر به بدست آوردن دانش اساسی درباره بیت کوین، ارزهای زمزنگاری شده و نقش آنها در دنیای مالی سنتی خواهد شد.

از آنجا که این تنها یک دوره مقدماتی برای بیت کوین است، انتظار نمی‌رود دانش‌آموزان به عنوان یک کارشناس تمام عیار ارزهای رمزپایه این کلاس را ترک کنند. با این حال، آموزش برخی از جزئیات بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده به دانش‌آموزان جوان، به آنها دانشی می‌دهد که با توجه به گسترش پذیرش ارزهای رمزنگاری شده، می‌تواند مفید باشد.

فرانسه در حال ایجاد کاربری برای ارزهای رمزپایه است. شرکت استارتاپی ارزهای رمزنگاری شده (Keplerk)، خدمات خود را از ابتدای اکتبر با پذیرش بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت در بیش از 5,200 فروشگاه دخانیات در فرانسه راه‌اندازی کرده است.

در اواخر ماه سپتامبر، بیش از 25,000 شعبه از 30 خرده‌فروشی فرانسوی، از جمله غول تولید کننده لباس ورزشی دکتلون (Decathlon) و فروشگاه لوازم آرایشی سفورا (Sephora) اعلام کردند که از اوایل سال 2020 شروع به پذیرش پرداخت با بیت کوین خواهند کرد.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5841

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *