آخرین رده بندی ارزهای دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال

آخرین رده بندی ارزهای دیجیتال

در آخرین رده بندی ارزهای دیجیتال بیت کوین دهم و EOS اول شد.

آخرین رده بندی ارزهای دیجیتال : چین رده بندی کریپتوی خود را به روز رسانی کرده است و دو پروژه دیگر به فهرست ماه پیش اضافه کرد. بیت کوین بهبود چشمگیری داشته و برای اولین بار داخل فهرست 10 کریپتوی برتر قرار گرفته است. پروژه های کریپتو در سه بخش طبقه بندی شده اند: فناوری، کاربرد و نوآوری.

آخرین رده بندی ارزهای دیجیتال

آخرین رده بندی ارزهای دیجیتال توسط مرکز توسعه صنعت اطلاعات چین

مرکز توسعه صنعت اطلاعات چین (CCID) که تحت نظر وزارت صنعت و فناوری اطلاعات این کشور می‌باشد، به طور رسمی چهارمین رده بندی پروژه های کریپتو را منتشر کرد. فهرست جدید شامل 33 پروژه کریپتو می‌باشد که دو پروژه به فهرست قبل اضافه شده است.

این مرکز در ماه می، رده بندی پروژه های کریپتو را با 28 پروژه شروع کرد. ماه ژوئن دو پروژه EOS و نبولاس را به فهرست اضافه کرد. ماه جولای نیز پروژه Gxchain را به فهرست افزود. ماه جاری نیز پروژه های NULS و تزوس(Tezos) به این فهرست اضافه شدند.

برای اولین بار در رده بندی پروژه های کریپتو توسط CCID، بیت کوین به 10 کریپتوی برتر راه یافت و از رده شانزدهم ماه گذشته به رده دهم صعود کرد. در این رده بندی، EOS و اتریوم در رده های اول و دوم باقی ماندند. CCID توضیح داد که این ارزیابی اساسا فناوری پایه، کاربرد و نوآوری زنجیره (چین) های عمومی را بررسی می‌کند.

مدل حال حاضر اساسا مشابه مدل قبلی می‌باشد و فقط بعضی از روش های حسابداری داده ها مورد بازبینی قرار گرفته است. از لحاظ شاخص کامپوزیت، سه مورد از زنجیره های عمومی که بیشترین افزایش امتیاز را نسبت به دوره قبل داشتند عبارتند از EOS ، نانو (Nano) و کومودو (Komodo) و سه موردی که بیشترین افزایش رتبه را داشتند نیز عبارتند از کومودو، نانو و بیت کوین.

بیت کوین بالاترین میزان نوآوری در آخرین رده بندی ارزهای دیجیتال را دارد

CCID توضیح داد که “از لحاظ شاخص های نوآوری، شاخص های اخیر بیت کوین بسیار خوب بوده اند” و بیت کوین بالاترین میزان نوآوری در این لیست را به دست آورد.

در مقایسه با رده بندی قبلی، پنج پروژه برتر ارتقا یافته از لحاظ نوآوری عبارتند از EOS، بیت کوین، بیت کوین کش، Hcash و Stratis.

دو پروژه جدید اضافه شده به فهرست، پروژه های NULS و تزوس می‌باشند که در رده های 21 و 28 قرار گرفتند. NULS یک زیرساخت بلاک چین برای خدمات سفارشی شده می‌باشد که شامل ریزهسته ها و ماژول های کاربردی است. علیرغم مدت زمان کمی که شبکه اصلی NULS آنلاین بوده است و بسیاری از عملکردهای آن هم چنان در حال توسعه می‌باشد، رده 21 را تصاحب کرده است. هم چنین CCID پروژه تزوس را در رده 28 قرار داده و در خصوص آن توضیح داده است که تزوس شامل ویژگی های ممتازی در نوآوری تکنولوژی می‌باشد.

(آخرین رده بندی ارزهای دیجیتال)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *